Dot.: Sims 4 i modyfikacje

autor: Majalis1200
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Sims 4 i modyfikacje

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Mam wielki problem.

Chodzi o modyfikacje które pobrałam do gry.

Wczoraj kiedy weszłam do gry nie było żadnej z modyfikacji. Postacie były np.: bez włosów, ubrań itp.

Nie wyświetlił mi się żaden komunikat że te rzeczy zostały usunięte.

Proszę o pomoc Frown

 Z góry dziękuję Standard smile

 

Wiadomość 2 z 5 (755 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

The Sims 4 - Brak odpowiedzi

★ Novice

Hej. Wkurzyłam się.

Otóż po kilku tygodniach przerwy chciałam wreszcie zagrać sobie w TS4, ale nieeee, bo kochana gra mnie nie lubi.

Mianowicie: jest sobie intro. Fajnie, spoko. Napisy sobie lecą. Ale potem już nie jest tak różowo, bo gra zatrzymuje się na napisie "The Sims 4", a potem tylko biały ekran. 

Miałam tak jeszcze niedawno - odinstalowałam wszystkie mody, zainstalowałam na nowo - ok, działało. Zainstalowałam jeszcze kilka - bum, nie działa.

Mod Conflict Detector tu nie pomaga - wykrywa tylko poseplayera, nic więcej. Jakieś errory.

P o m ó ż c i e .

Wiadomość 1 z 5 (768 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: modyfikacje

Community Manager (retired)

@Natalia09877PL

 

Mody mimo dodania ciekawych treści ze strony społeczności Sims, nie są przetestowane i przez to nie wspierane przez studio. Używanie ich może mieć niestety różne skutki na grę jak i jej zapisy. Dlatego jeśli używasz modów spróbuj je wyłączyć - instrukcja jak to zrobić - LINK

 

Dodatkowo możesz spróbować tzw.  zresetowania gry Sims 4 - spowoduje to utworzenie nowego "świeżego" folderu ustawień/zapisu celem przetestowania, instrukcję znajdziesz TUTAJ

 

W momencie gdy zapisy uległy uszkodzeniu, możesz spróbować je przywrócić

 

Powodzenia! Fingers crossed

Wiadomość 3 z 5 (747 wyświetleń)

Dot.: The Sims 4 - Brak odpowiedzi

Community Manager (retired)

@teczowyrabarbar Witaj!

 

Scaliłem Twój wpis/problem  z innym zapytaniem gdzie mody powodują problemy. Znajdziesz również tutaj również oficjalne stanowisko jeśli chodzi o modyfikację. W skrócie nie są one wspierane, gdyż właśnie mogą powodować taki stan rzeczy. Umieściłem również tutaj kroki, które powinny przywrócić grę do stanu działalności. 

 

Pozdrawiam!

Wiadomość 4 z 5 (744 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Sims 4 i modyfikacje

★★★ Newbie

Witaj ! A czy na pewno modyfikacje zostały przerzucone do dobrego folderu ? Chodzi o dokumenty> electronic Arts  > The Sims 4 > mods. Sprawdź w samych opcjach czy masz wyłączony tryb laptopa i włączone modyfikacje . Albo najzupełniej w świecie modyfikacje które pobrałaś potrzebują tekstur .

Wiadomość 5 z 5 (715 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem