Sims 4 dodatek spotkajmy się

autor: nutellak11
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Sims 4 dodatek spotkajmy się

★★ Novice

Witam, Mam problem z dodatkiem spotkajmy się. Kiedy mój sim rzuca komuś wyzwanie pojedynku tanecznego w klubie, wtedy znika ikonka tej czynności. Tak jakby czynność jest wykonywana, simy tańczą ale nie ma żadnej ikonki że jest to robione i przez to nie można tego kontrolować, np skończyć czynność. Czy macie jakieś pomysły, co można zrobić żeby to naprawić?

Wiadomość 1 z 4 (400 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Sims 4 dodatek spotkajmy się

Community Manager

Hej @nutellak11

 

Sprawdź czy reset Sima rozwiąże problem Standard smile 

Wiadomość 2 z 4 (386 wyświetleń)

Dot.: Sims 4 dodatek spotkajmy się

★★ Novice

nie bardzo, błąd czasem jest, a czasem jest dobrze. nie wiem czemu. Czy jak np zainstaluje się simsy na nowym komputerze z danego konta, to wtedy tak jakby gra może też mieć ten błąd, bo jest przypisana do danego kodu? czy gra po prostu jest pobierana z internetu i nie ma to związek z kodem jaki był zakupiony?

Wiadomość 3 z 4 (375 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Sims 4 dodatek spotkajmy się

★ Guide

Gra jest pobierana z serwerów Origina, ale trzeba być zalogowanym na konto gdzie jest przypisana gra. Może spróbuj opcji ,,napraw grę" na Originie - klikasz prawym myszy na okładkę gry i wybierasz opcję ,,napraw". Dobrze też czasem odświeżyć grę przez wyjęcie folderu The Sims 4 z Dokumentów na komputerze, gra po uruchomieniu automatycznie utworzy nowy folder. Stary można dać np. na pulpit i zmienić jego nazwę na np.The Sims 4 stary. Jeżeli chcesz kontynuować stare zapisy gry to podmień folder Saves ze starego do nowego folderu, a jeżeli zależy Ci też na bibliotece to  możesz również podmienić folder Tray.

Wiadomość 4 z 4 (368 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem