Serwery EA niedostępne a odbieranie punktów

autor: Endzisun
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Serwery EA niedostępne a odbieranie punktów

★★ Novice

To już temat rzeka od lat ...

Wcześniej mogłem zgłaszać problem do EA mailem, ale nie odpowiadali. Potem oddzwaniali. Teraz juz nawet takiej możliwości nie ma.

Wczoraj sytuacja przeszła kuriozum.

1) O 18:40 podczas meczu online w Ultimate Team w 74 min. i stanie 2:2 zniknął mi napastnik,który właśnie podwyższyłby na 3:2 dla mnie. gra zawiesiła się a ja trzymałem ten ekran włączony przez 20 minut.

2) W tym czasie chciałem sie zalogować i uzyskać pomoc. Wysłąłem 5 kodów, które dotarły na maila po ... 1,5 godzinie.

3) W międzyczasie na stronie pokazano, że serwery EA sa niedostępne z powodu awarii. Choć za często to zdarza się.

4) Dzis rano loguję się do Ultimate i co ?! Jakzwykle - komunikat że rozłaczyłem się ostatnio i bla bla bla... a oczywiście mój mecz zweryfikowany jako moja porażka.

 

Czy ktokolwiek w tej wytwórni odpowiada za takie rzeczy ? Czy jest mechanizm naprawczy ?

Kiedyś dano mi jako zadośćuczynienie paczki, lecz to było hen hen czasu. Teraz otrzymuje targanie nerwów.

 

 

 

 

Wiadomość 1 z 1 (95 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA