Rynek transferowy

autor: Matkin90
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Rynek transferowy

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Witam,

mój problem polega na tym, że nie mogę wystawić nic na rynek transferowy, ani kart jednorazowych, ani żadnego zawodnika, wyświetla się komunikat "Nie udało się przeprowadzić wymiany. Spróbuj ponownie", natomiast z kupowaniem zawodników i innych kart nie ma problemu. Miał ktoś podobny problem?

Z góry dziękuje za pomoc.

Wiadomość 1 z 3 (1 115 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Rynek transferowy

Community Manager (retired)

@Matkin90 Witaj!

 

Wybacz za zwłokę w odpowiedzi. Disappointed Prawdopodobnie została nałożona prewencyjna tymczasowa blokada na Twoje konto na rynek transferowy  ze strony studia. W tego typu przypadkach radzimy korzystanie np. z aplikacji web app do momentu odblokowania dostępu. 

 

Jeśli jednak z jakichś przyczyn, dostęp do funkcji rynku jest dla Ciebie zablokowany, skontaktuj się proszę z naszym działem pomocy.

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (1 088 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Rynek transferowy

Community Manager (retired)

@Matkin90 Witaj!

 

Wybacz za zwłokę w odpowiedzi. Disappointed Prawdopodobnie została nałożona prewencyjna tymczasowa blokada na Twoje konto na rynek transferowy  ze strony studia. W tego typu przypadkach radzimy korzystanie np. z aplikacji web app do momentu odblokowania dostępu. 

 

Jeśli jednak z jakichś przyczyn, dostęp do funkcji rynku jest dla Ciebie zablokowany, skontaktuj się proszę z naszym działem pomocy.

Wiadomość 2 z 3 (1 089 wyświetleń)

Dot.: Rynek transferowy

★★★ Newbie

To jak pozbyć sie takiej blodkady?

 

Wiadomość 3 z 3 (762 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA