Dot.: Przywrócenie stanu gry

autor: EA_Odix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Przywrócenie stanu gry

★★★ Newbie

Mam problem gdyż rozpocząłem dodatek do gry DA: Intruz i go przeszedłem a nie miałem najmniejszego pojęcia ze to spowoduje koniec przygody z inkwizycją i chciałem zapytać czy jest możliwość przywrócenia zapisu gry z przed samego rozpoczęcia tego rozszerzenia oczywiście mam wcześniejsze zapisy ale odległe o 15 godzin a ja chciałbym jakiś auto zapis mojej postaci  z przed rozpoczęcia tego rozszerzenia jest to wykonalne  ?

Wiadomość 1 z 2 (496 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Przywrócenie stanu gry

Community Manager (retired)

@repcak052 Hej!

 

Obawiam się, że zapisy które widzisz w grze są zapisami, które są dostępne. Folder zapisów znajduje się w  \Dokumenty\BioWare\Dragon Age Inquisition.

 

Jedyna możliwość jest ewentualne wymuszenie ściągnięcia zapisów z chmury, jednak nie ma gwarancji, że znajdziesz tam wcześniejsze stany gry:

 

Jak to zrobić:  w folderze \Dokumenty\BioWare\ proszę o zwykłą zmianę nazwy folderu Dragon Age Inquisition na np. Dragon Age Inquisition kopia.  Spowoduje to przy następnym uruchomieniu ściągnięcie (przy wyborze opcji z sieci) zapisów z chmury. 

 

PS. dla bezpieczeństwa obecnych zapisów skopiuj proszę cały folder \Dokumenty\BioWare\Dragon Age Inquisition np. na pulpit.

 

Pozdrawiam! 

Wiadomość 2 z 2 (486 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem