Dot.: Prywatny zwrot Pieniędzy lub współpraca przy odzyskiwaniu optymalizacji pr

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Prywatny zwrot Pieniędzy lub współpraca przy odzyskiwaniu optymalizacji produktu

★ Novice

Jak EA może mi zwrócić pieniądze za grę która już nie jest objęta zwrotem? chodzi o produkt wadliwy, źle zoptymalizowany i dodam przy tym ja jak i każdy inny konsument został okłamany.

-Gra regularnie się "zamraża"

-Naganna optymalizacja, czasem produkt jest wręcz nie grywalny

-marketingowe przekłamanie.

Od razu uprzedzę, tak, spełniam rekomendowane wymagania, tak, aktualizowałem WSZYSTKIE sterowniki, tak, próbowałem już wyłączyć opcję origin in-game i tak, próbowałem użyć opcji naprawiania gry, bezskutecznie.

Zapłaciłem za tą grę 150-190 zł (przy premierze).

Zapowiedzi i wywiady sugerowały wiele opcji których albo jest minimum, albo których nie ma wcale! (w skrócie kłamstwo, z tym nic pewnie nie możecie zrobić poza przyznaniem racji, ale poddaję tą sprawę w poście by do was doszło że takich rzeczy się nie robi)

Myślę że pozew do sądu to zbytnia przesada, z drugiej strony kwota którą podałem wcześniej, jest kwotą nieco widoczną przy jej utracie.Jeśli nie podacie mi instrukcji co mam zrobić by gra była by CHOCIAŻ grywalna, to prosiłbym o sprawiedliwy dla KONSUMENTA zwrot pieniędzy, wykraczający poza program zwrotu Origin.

Nie taki produkt nam obiecywano, i płaciłem za produkt GRYWALNY, a obecny poziom zupełnie jest daleki w tą stronę, więc najzwyczajniej w świecie czuję się delikatnie pisząc okłamany.

Oczywiście nie muszę chyba wspominać że moje zaufanie jak i chęć wydawania pieniędzy dla was spadła do zera, dopóki jakość waszych produktów nie wróci do stanu co najmniej poprawnego, to moje jak i wielu innych chęci do was nie wrócą.

 

Z poważaniem

Zawiedziona społeczność Polskich graczy usług EA.

 

Wiadomość 1 z 3 (251 wyświetleń)

Dot.: Prywatny zwrot Pieniędzy lub współpraca przy odzyskiwaniu optymalizacji pr

Community Manager

Hej @rafikman960

 

Rozumiem Twoją frustrację i bardzo mi przykro z powodu Twoich negatywnych doświadczeń. Rozumiem, że problem pojawia się w grze Need For SpeedJeżeli chodzi o zwrot kosztów za zakupioną grę, można go uzyskać tylko podczas rozmowy telefonicznej, na forum niestety takiego procesu nie możemy przeprowadzić. Oczywiście jak wspomniałeś gra/zakup musi spełniać pewne kryteria (linki poniżej). 

 

Gwarancja zadowolenia gry

Zasady dotyczące gwarancji i zwrotów

 

Z racji charakteru naszego forum, z przyjemnością poszukam razem z innymi użytkownikami przyczyny, oraz rozwiązania Twojego problemu. Rozumiem, że wykonałeś pewne kroki by rozwiązać swój problem, niemniej bardzo prosiłbym o informacje na temat sprzętu na którym uruchamiasz grę (możesz w tym celu wysłać nam plik DxDiag). Dodatkowo, jeżeli masz taką możliwość prosiłbym o bardziej szczegółowy opis problemu (kiedy dochodzi do 'zamrożeń', w którym momencie gra jest niegrywalna). 

 

Wiadomość 2 z 3 (236 wyświetleń)

Dot.: Prywatny zwrot Pieniędzy lub współpraca przy odzyskiwaniu optymalizacji pr

★ Novice

to normalne miałem ten sam problem gdzie pc na spokojnie daje rade z tą grą jak i inną tego przekroju 

Wiadomość 3 z 3 (217 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem