Problemy z graniem w weekend na ps4.

autor: cris7_cris7
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problemy z graniem w weekend na ps4.

★ Novice

Witam serdecznie, mam problem od dłuższego czasu w lidze weekendowej, mianowicie w ciągu dnia nie ma możliwości normalnej gry, piłkarze są wolni, dużo wolniejsza reakcja, przykładowo: 

- Posiadając najlepszego Mane w grze na 99 kondycji i początku meczu nie jestem w stanie wyprzedzić najgorszego Mane - najlepsi piłkarze w grze są wolniejsi niż ci najgorsi w grze, strzelają samobóje, obijam zawodnikowi 5 poprzeczek, oddam 20 strzałów i nic nie wpadnie.  Natomiast gdy odpalam grę w nocy tj. koło 12 - 1 wszystko jest idealnie, widać różnice między zawodnikami lepszymi itd. wbijam bilans 10-1 przez noc.  Sytuacja sprawdzana na okresie 2 miesięcy. 

Czy problem jest tylko i wyłącznie w serwerach ? Posiadam internet światłowodowy 300 mb ping 5. Odblokowane porty, pod kątem technicznym wszystko przepatrzyłem, gra padem na kablu, konsola podłączona kablem ze stałym ip. , jednak może jest coś co ma na to jeszcze wpływ? Jak wasze doświadczenia? 

Wiadomość 1 z 3 (102 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problemy z graniem w weekend na ps4.

Hej.

Osobiście nigdy nie zauważyłem różnicy w grze o różnych porach dnia, ale rozumiem Twoje niezadowolenie.

Nikt nie chce przegrywać z powodu problemów z połączeniem Tongue out

 

Na początek zerknij do TEGO tematu i wykonaj opisane tam zaawansowane kroki.

Jeśli to nie pomoże, wykonaj test UOTrace i skontaktuj się z doradcą EA.

 

Kontakt z doradcą EA - intrukcja.

 

POWODZENIA!

Wiadomość 2 z 3 (92 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problemy z graniem w weekend na ps4.

★ Novice

Dzięki za odpowiedź, też sytuacja dla mnie bardzo dziwna jak i denerwująca. Jednak nie jest to sporadyczne, początkowy stawiałem na serwery, jednak ludzie grają i nie narzekają. Dam znać jeśli ustalę co było przyczyną tej dziwnej sytuacji. 

Wiadomość 3 z 3 (87 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA