Problemy po patchach w BattleField 1

autor: kacperk189
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problemy po patchach w BattleField 1

[ Edytowane ]
★★★★★ Novice

Nie mogę  włączyć  BattleField 1 po Aktualizacji zimowej 2017.Polskie DICE/inni użytkownicy pomożecie mi w tym? Odinstalacja nie pomogła nadal to samo Włączam grę i jest takie coś:Trwa uruchamianie... "Synchronizacja z Siecią"  2% potem błyskawicznie 100% i nic a bardzo rzadko pisze "Synchronizacja z siecią nie powiodła się" a szukam ester egów i naprawdę byłem już blisko odkrycia co znaczy kod morse i nagle Aktualizacja Zimowa i z rozwiązywania morse nici kto też szuka ester eggów?

Wiadomość 1 z 18 (2 421 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problemy po patchach w BattleField 1

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

Czołem! @kacperk189

 

 

Nie bój nic coś jeszcze wymyślimy Wizard

 

Podsumujmy jeśli teraz występuje "BŁĄD SYNCHRONIZACJI PLIKÓW" to wykonaj to co poniżej dokładnie w wymienionej kolejności:

 

  1. Upewnij się, że w bibliotece Dokumenty nie ma folderu Battlefield 1
  2. Wyłącz zapisy w chmurze na swoim koncie  (Origin > Ustawienia aplikacji > Instalacje i zapisane stany gry > Zapisane stany gry WYŁĄCZ) 
  3. Wyłącz Origin całkowicie (Origin > Zakończ) 
  4. Uruchom ponownie Origin jako ADMINISTRATOR - INSTRUKCJA
  5. Uruchom ponownie grę również jako ADMINISTRATOR, jeśli wszystko dobrze pójdzie powinien się utworzyć nowy folder Battlefield 1 w Dokumentach oraz sama gra powinna wystartować!  :eahigh_file:

Jakby to nie pomogło odinstaluj program Origin (Panel sterowania > Programy i funkcję) następnie pobierz jego "świeżą" wersję z naszej STRONY i wykonaj ponownie kroki od punktu 1!

 

Co do sterowników TUTAJ  znajdziesz instrukcję jak je pobrać dla Swojej karty.

 

Powinno się udaćFingers crossed

 

Zobacz w watku

Wiadomość 16 z 18 (4 718 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problemy po patchach w BattleField 1

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@kacperk189 Czołem!

 

Na początek informacja z mojej strony!  Twój drugi post duplikat został usunięty.  Prosiłbym abyś trzymaj się prawidłowego fora co do publikowania pytań! @ Forum FAQ

 

Odnośnie Twojego problemu z synchronizacją, spróbuj tych kroków poniżej:

 

 

  • Wyłącz zapisy w chmurze na swoim koncie  (Origin > Ustawienia aplikacji > Instalacje i zapisane stany gry > Zapisane stany gry WYŁĄCZ) 
  • Następnie udaj się do biblioteki Dokumenty i zmień nazwę folderu Battlefield 1  na np. Battlefield 1 kopia Spowoduje to przy następnym uruchomieniu stworzenie nowego folderu ustawień/zapisu (uwaga zapisany stan kampanii dla jednego gracza może ulec utracie)

Daj znać jak poszło!

 

 

(edit: poprawiono instrukcję w przypadku jednego konta)

Wiadomość 2 z 18 (2 408 wyświetleń)

Dot.: Problemy po patchach w BattleField 1

[ Edytowane ]
★★★★★ Novice

Czołem kromka z rosołem Large smile heh Zrobiłem tak ale nic się nie dzieje nie wiem czy to że instaluje grę od nowa może to psuć ?

Wiadomość 3 z 18 (2 403 wyświetleń)

Dot.: Problemy po patchach w BattleField 1

★★★★★ Novice

zostało mi 43m do końca, 6 godzin instalowałem grę od nowa xD

Wiadomość 4 z 18 (2 401 wyświetleń)

Dot.: Problemy po patchach w BattleField 1

Community Manager (retired)

@kacperk189 Poczekaj aż instalacja się zakończy, potem spróbuj kroki wymienione w poprzedniej odpowiedzi. Jeśli nie pomogą spróbuj pobrać najnowsze sterowniki do Swojej karty według tego wpisu:

 

Nowe sterowniki

 

Pozdrawiam i trzymam kciuki!

Wiadomość 5 z 18 (2 400 wyświetleń)

Dot.: Problemy po patchach w BattleField 1

★★★★★ Novice

mam raczej najnowsze sterowniki do karty ale dziękiStandard smile

Wiadomość 6 z 18 (2 392 wyświetleń)

Dot.: Problemy po patchach w BattleField 1

[ Edytowane ]
★★★★★ Novice

mam jeszcze takie pytanko na temat:Wyłącz zapisy w chmurze na "obydwóch kontach" ja mam tylko 1 a jest jakieś 2 konto? i przy okazji jeśli jest jakaś tabela na temat tego jak szybko można rozwiązać swój problem to daje 10/10Star

Wiadomość 7 z 18 (2 390 wyświetleń)

Dot.: Problemy po patchach w BattleField 1

★★★★★ Novice

18m i wszystko się okaże 

Wiadomość 8 z 18 (2 384 wyświetleń)

Dot.: Problemy po patchach w BattleField 1

★★★★★ Novice

EA_Odijeśli wszystko pójdzie dobrze to pomożesz mi w szukaniu ester eggów w BattleField 1 ? ? jeśli pracujesz w DICE lub ono mówiło ci o tym jak zrobic ten ester egg to po poprostu ja będe próbował sie o tym domyśleć a ty tylko pomożesz z słuchawkami

Wiadomość 9 z 18 (2 376 wyświetleń)

Dot.: Problemy po patchach w BattleField 1

★★★★★ Novice

Czołem kromka z rosołem! co się stanie jak mam 2 pliki BattleFiled 1 BattleFiled 1 kopia usunąć ten kopia i do samego BattleFiled 1 dopisać??

 

Wiadomość 10 z 18 (2 374 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem