Problem ze sterowaniem Padem

autor: LukBass78
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem ze sterowaniem Padem

★★★ Newbie

w grze domyślnie ustawiono pada od Xboxa , ja posiadam Logitech Rumbel Pad 2 .
Brak możliwości przypisania odpowiednich przycisków , co dodatkowo utrudnia całą sytuację .
1) jak zmienić ustawienia kontrolera Xboxa na PS 
2) jak przypisać dowolne funkcje do obecnego pada .
3) czy jest jakiś patch które wyeliminuje w/w przyczyny .

Wiadomość 1 z 2 (360 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem ze sterowaniem Padem

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @LukBass78

 

Jedynym rekomendowanym kontrolerem jest kontroler od Xbox One połączony z komputerem poprzez kabel. Z racji tego nie jestem w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności gry z wymienionym przez Ciebie padem (odpowiadając na pyt 2.)

Jeśli chodzi o zmianę ustawień to w przypadku pada od Xbox One, w menu ustawień sterowania jest to możliwe po wciśnięciu "X". Niestety z tych samych powodów co wyżej, trudno jest mi powiedzieć, który z przycisków będzie za to odpowiedzialny na Twoim kontrolerze, ze zdjęć wynika, że jest to przycisk "1". Kontroler od PlayStation wymaga zainstalowania oprogramowania, poprzez które, Twój komputer będzie mógł go wykryć. (odpowiadając na pytanie 1).

 

Jeśli chodzi o patch do gry, to obawiam się, że w najbliższej przyszłości nie jest planowane dodanie tego kontrolera do listy kompatybilnych urządzeń. (pyt 3.)

 

Więcej informacji na temat rozwiązywania problemów z działaniem kontrolerów znajdziesz na naszym angielskim forum w tym poście, 

 

Instrukcja do gry

Wiadomość 2 z 2 (330 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem