Dot.: Problem z wczytywaniem gry

autor: Revan2000s
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z wczytywaniem gry

★★★ Newbie

Witam. Grałam długo w Sims4 i byłam z nich zadowolona. Niestety, ostatnio zainstalowała mi się aktualizacja i to przez nią cały problem. Gra mi się zepsuła i tylko pisało Napraw lub Zainstaluj aktualizacje. Nie można było wcale grać. Dlatego pochopnie postanowiłam wszystko zainstalować od początku. Orgin od razu się zainstalował. Niestety kiedy wpisałam kod dostępu, pokazało mi się Kod Został Już Zrealizowany. Nie wiem co mam zrobić. Czy można mieć Simsy na dwóch kontach? Bo mi się wydaje że wcześniej logowałam się na inne, tylko że nie mogę sobie przypomnieć jakie.

Wiadomość 1 z 2 (222 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z wczytywaniem gry

Hej,

Aby móc ponownie zainstalować swoją grę musisz zalogować się na konto, na którym wspomniana gra została aktywowana.

Jeśli tak jak powiedziałaś nie możesz przypomnieć sobie danych do konta, skontaktuj się z doradcą EA.

 

Do zlokalizowania i odzyskania konta potrzebny będzie klucz seryjny gry dzięki, któremu go aktywowałaś.

 

Kontakt z doradcą EA - instrukcja.

Wiadomość 2 z 2 (216 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem