Problem z uruchumieniem gry PvZ Garden Warfare 2 "Please update your intel"

autor: 0kalenpl0
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z uruchumieniem gry PvZ Garden Warfare 2 "Please update your intel"

★★★ Newbie

Witam przybywam z problemem kupiłem niedawno gre PvZ Garden Warfare 2 gdy zainstalowałem myślałem że wszystko jest okay ale gdy próbowałem ją załączyć wyskakiwał mi błąd (pokazany na zdj) aktualizowałem intel i nic nadal ten sam błąd wie ktoś może jak naprawić ten błąd krok po kroku (jeśli ktoś ma linka do tej wersji intela która jest pokazana to proszę o wysłanie :<) a i jeszcze jak by to było potrzebne to instalowałem gre na laptop lenovo z windows 10 

Wiadomość 1 z 7 (977 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem z uruchumieniem gry PvZ Garden Warfare 2 "Please update your

Niestety, ale twój sprzęt nie posiada dedykowanej karty graficzne, a co za tym idzie nie spełnia wymagań sprzętowych gry.

Następnym razem przejrzyj dokładnie wymagania gry, która Cię interesuje, aby uniknąć podobnych problemów.

Zobacz w watku

Wiadomość 6 z 7 (1 165 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem z uruchumieniem gry PvZ Garden Warfare 2 "Please update your

Czy mógłbyś podać nam specyfikacje swojego sprzętu?

Domyślam się, że używasz karty graficznej Intel HD graphics, która nie jest wspierana przez grę.

Jeśli twój laptop posiada dedykowaną kartę graficzną, musisz wybrać ją jako tę grafikę która uruchamia grę.

 

Pamiętaj, że raport DXDIAG także zawiera specyfikacje Twojego sprzętu. Poniższy artykuł tłumaczy jak należy go zrobić.

https://help.ea.com/pl-pl/help/pc/how-to-gather-dxdiag-information/

Wiadomość 2 z 7 (959 wyświetleń)

Dot.: Problem z uruchumieniem gry PvZ Garden Warfare 2 "Please update your

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Mój intel to Intel Grafika HD czy mógłbyś mi powiedzieć czy mój laptop  ma dedykowaną kartę graficzną jeśli tak to  jak wybrać ją jako grafikę? raport DXDIAG mam już gotowy jeśli byłby do tego potrzebny 

Wiadomość 3 z 7 (955 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z uruchumieniem gry PvZ Garden Warfare 2 "Please update your

Podeślij raport w załączniku. Dzięki niemu będzie można ustalić czy twój komputer ma dedykowaną kartę graficzną.

Wiadomość 4 z 7 (948 wyświetleń)

Dot.: Problem z uruchumieniem gry PvZ Garden Warfare 2 "Please update your

★★★ Newbie

Proszę mam nadzieje że to pomoże 

Wiadomość 5 z 7 (943 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z uruchumieniem gry PvZ Garden Warfare 2 "Please update your

Niestety, ale twój sprzęt nie posiada dedykowanej karty graficzne, a co za tym idzie nie spełnia wymagań sprzętowych gry.

Następnym razem przejrzyj dokładnie wymagania gry, która Cię interesuje, aby uniknąć podobnych problemów.

Wiadomość 6 z 7 (1 166 wyświetleń)

Dot.: Problem z uruchumieniem gry PvZ Garden Warfare 2 "Please update your

★★★ Newbie

Ngah dobrze dziękuję :/ 

Wiadomość 7 z 7 (934 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem