Dot.: Problem z uruchomieniem

autor: Normandia31
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Problem z uruchomieniem

★★★ Novice

Zrobiłem jak radziłeś, czyli ustawiłem w preferencjach konta kraj i język na Polskę. Dla pewności jeszcze raz ustawiłem naprawę plików. Rezultat tego był taki że wiadome okno z powiadomieniami o językach znów się pojawiło z tą tylko różnicą że okno gry, czyli w moim przypadku czarne okno, pojawiło się na dłużej, zazwyczaj była to sekunda. Próbowałem kombinacji klawiszy alt+enter ale to nic nie dało. Na tę chwilę poddaję się z wersją trial jutro jest premiera i ciągle liczę na to że gra na którą czekałem już długo, pre-order kupiłem 20 grudnia, będzie działać. Cóż w najgorszym wypadku będę uboższy w doświadczenia z gry za to bogatszy o prawie 300 zł które wydałem na pre-order, a z originem i EA to się bardzo pogniewamy i zakończymy naszą współpracę

Wiadomość 11 z 13 (598 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z uruchomieniem

★★★ Pro
Wiadomość 12 z 13 (583 wyświetleń)

Dot.: Problem z uruchomieniem

★★★ Novice

Jako że pełna wersja gry działa mi bez problemów myśle ze nie ma co dalej drążyć tematu niedziałającej wersji trial. Zastanawiam się tylko co mogło być powodem moich problemów z tą wersją gry. Jedyne co mi przychodzi do głowy to to że w bibliotece miałem pre-order zakupiony w Polsce, a trial był dostarczony z blokadą lokalizacyjną ze Szwecji, możliwe że jedno z drugim się "gryzło". Mam nadzieję że ktoś kiedyś wpadnie na pomysł jak rozwiązać problem gdy pełna wersja gry jest zakupiona w innym kraju niż wersja trial, oszczędzi to nerwów ludzi takich jak ja, którzy nie mieli pewności czy zakupiony przez nich produkt będzie działał.

Wiadomość 13 z 13 (550 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem