Problem z uruchomieniem gry the sims 4

autor: karolina27501
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z uruchomieniem gry the sims 4

★★ Novice

Witam. Mam problem z uruchomieniem gry the sims 4 po reinstalacji systemu. Gra pracowała cały czas po przeinstalowaniu systemu wyświetla sie taki błąd jak w załączniku. System win 8 64bit zaktualizowany. na takim samym pracowała wczesniej gra. próbowałem chyba wszystkich dostępnych sposobów i nic. Gdyby ktos mial taki sam problem bardzo prosze o pomoc. z góry serdeczne dzieki

Wiadomość 1 z 3 (4 711 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem z uruchomieniem gry the sims 4

★★ Novice

Dzieki serdecznie. Sposób z naprawą gry pomógł. Jeszcze raz Wielkie dzieki za pomoc. Pozdrawiam

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 3 (6 671 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem z uruchomieniem gry the sims 4

Community Manager (retired)

Cześć @karolina27501

 

Wspomniany przez Ciebie błąd może pojawić się w dwóch przypadkach:

- podczas instalacji platformy Origin wystąpił błąd i została ona uszkodzona,

- gra The Sims 4 została zainstalowana na innym dysku niż sam Origin.

 

Aby ponownie uruchomić grę bardzo prosiłabym, abyś po pierwsze, na czysto przeinstalował platformę Origin na swoim komputerze. Pamiętaj, aby nie instalować jej ponownie z płyty z grą, tylko pobrać najnowszą wersję z naszej strony internetowej Standard smile Upewnij się również czy Simsy 4 zostały zainstalowane na tym samym dysku co Origin.

 

Następnie w zakładce "Moja biblioteka gier" na platformie Origin kliknij prawym przyciskiem myszy na obrazek z grą i wybierz opcję "Napraw". Dodatkowo możesz również uruchomić grę w trybie zgodności z systemem Windows Vista lub Windows XP oraz jako administrator.

 

Mam nadzieję, że to pomoże Fingers crossed

Pozdrawiam!

Wiadomość 2 z 3 (4 675 wyświetleń)

Dot.: Problem z uruchomieniem gry the sims 4

★★ Novice

Dzieki serdecznie. Sposób z naprawą gry pomógł. Jeszcze raz Wielkie dzieki za pomoc. Pozdrawiam

Wiadomość 3 z 3 (6 672 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem