Dot.: Problem z rynkiem transferowym w webb appie.

autor: Barty_LA
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z rynkiem transferowym w webb appie.

★ Novice

Witam serdecznie, otóż mój rynek transferowy na webb appie w FUT nie działa, w samym FUCIE nie rozegrałem sporo meczy, lecz w sezonach tak. Proszę o pomoc, gdyż jestem użytkownikiem który często używa internetowej aplikacji Standard smile. Email konta "[edit: email address removed]". Nick "Anonimowyplayer". Pozdrawiam.

Wiadomość 1 z 5 (151 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z rynkiem transferowym w webb appie.

Community Manager

Hej @Anonimowyplayer

 

Dostęp do rynku transferowego przez Companion App lub Web App odblokowywany jest poprzez granie meczy w Ultimate Team (nie Sezony Online). Rozegraj kilka / kilkanaście dodatkowych spotkań, po czasie komunikat o blokadzie zniknie Standard smile

Wiadomość 2 z 5 (139 wyświetleń)

Dot.: Problem z rynkiem transferowym w webb appie.

★ Novice

Witam. Dziękuję bardzo za opowiedź, mam nadzieję, że problem uda się rozwiązac dość szybko. Samych meczy mam rozegranych koło 15. Pan z infolinii poinformował mnie, iż rynek odblokuje się do 50. W takim razie uzbrajam się w cierpliwość i łapie pada w ręce. Pozdrawiam i dziękuję - problem rozwiązany Standard smile

Wiadomość 3 z 5 (131 wyświetleń)

Dot.: Problem z rynkiem transferowym w webb appie.

★ Novice

Rozegrałem 53 mecze, a rynek jest dalej zablokowany, powoli jestem tym zniesmaczony. 

Wiadomość 4 z 5 (111 wyświetleń)

Dot.: Problem z rynkiem transferowym w webb appie.

★ Novice

Ja mam rozegranych już grubo ponad 100 spotkań i dalej jest ten sam problem. Nie wiem co mogę Ci poradzić, sam szukam odpowiedzi

Wiadomość 5 z 5 (108 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA