Dot.: Problem z połączeniem na PS4

autor: feniks629
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z połączeniem na PS4

★ Novice

Witam mam problem z grą Mass Effect Andromeda na Playstation 4 

 Grałem w grę od zakupu do prawie końca maja potem odpuściłem bo chciałem grać w coś innego na trzy miesiące.

w tym czasie gra zaktualizowała się do wersji 1.10

a teraz jak chce grać w nią to niechce mnie zalogować i wyskakuje błąd połączenia sieciowego choć wcześniej nie było problemu

 

Do internetu mam połączenie przez modem i kabel

Bardzo prosze o pomoc 

Wiadomość 1 z 5 (892 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem z połączeniem na PS4

Spoiler

Aby skonfigurować porty na konsoli, postępuj zgodnie z instrukcjami dla konsol Xbox 360 / Xbox One lub systemów PS3 / PS4.

W przypadku komputerów PC konfiguracja portów wymaga uzyskania dostępu do ustawień rutera. Kroki z tym związane mogą zależeć od modelu urządzenia, dlatego też zalecamy zwrócenie się z dostawcą Internetu z prośbą o pomoc z przekierowaniem portów.

Myślę, że najlepiej będzie skontaktować się z dostawcą internetu.

Co do samego Playstation plus to nie powinno mieć to znaczenia. Abonament pozwala korzystać z wszystkich funkcji multiplayer ale nie blokuje samego połączenia.

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 5 (1 123 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem z połączeniem na PS4

Hej.

Na początek prosiłbym abyś wykonał poniższe kroki, które mogą pomóc Ci rozwiązać problemy z połączeniem.

  1. Podstawowe kroki
  2. Zaawansowane kroki - Playstation
  3. Otwieranie portów - ME Andromeda

POWODZENIA!

Wiadomość 2 z 5 (886 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z połączeniem na PS4

★ Novice

Hej Revan

Czy mógłbyś mi powiedzieć gdzie mam wejść by otworzyć porty albo po prostu krok po kroku?

czy kupienie playstation plus by pomogło?

Wiadomość 3 z 5 (881 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z połączeniem na PS4

Spoiler

Aby skonfigurować porty na konsoli, postępuj zgodnie z instrukcjami dla konsol Xbox 360 / Xbox One lub systemów PS3 / PS4.

W przypadku komputerów PC konfiguracja portów wymaga uzyskania dostępu do ustawień rutera. Kroki z tym związane mogą zależeć od modelu urządzenia, dlatego też zalecamy zwrócenie się z dostawcą Internetu z prośbą o pomoc z przekierowaniem portów.

Myślę, że najlepiej będzie skontaktować się z dostawcą internetu.

Co do samego Playstation plus to nie powinno mieć to znaczenia. Abonament pozwala korzystać z wszystkich funkcji multiplayer ale nie blokuje samego połączenia.

Wiadomość 4 z 5 (1 124 wyświetleń)

Dot.: Problem z połączeniem na PS4

★ Novice

Dzięki za chęć pomocy Revan ale liczyłem że ktoś z pracowników Ea odpowie

Do playstation network wchodze a do tej gry nie moge sie zalogować

Wiadomość 5 z 5 (869 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem