Problem z wersją EN i PL BF 4 PC

autor: BobrStrzelec
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z wersją EN i PL BF 4 PC

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Hej ludzie mam problem, otóż mam na pc bf4 wersje angielską i przez to nie mogę ani pobrać ani zagrać w swoją polską, jest jakiś sposób aby mieć 2 bf-y na pc? Wiadomo instalacja i deinstalacja po każdej rozgrywce nie wchodzi w gre. Dodam że przy wchodzeniu na polski konto pokazuje że bf jest zainstalowany lecz gdy próbuje dostać sie na serwer to tylko black screen, angielskie konto chodzi bez zarzutu.

 

(edit: zmieniono temat dla lepszej widoczności)

Wiadomość 1 z 2 (248 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z i

Community Manager (retired)

Czołem @BobrStrzelec 

 

Na moje oko przy przeładowaniu dwóch kont/profili na jednym komputerze może dochodzić do nadpisywania ustawień/zapisów z chmury. 

 

Dlatego przed ponownym uruchomieniem gry spróbuj to co poniżej:

 

  • Wyłącz zapisy w chmurze na obydwóch kontach  (Origin > Ustawienia aplikacji > Instalacje i zapisane stany gry > Zapisane stany gry WYŁĄCZ) 
  • Następnie udaj się do folderu Dokumenty i zmień nazwę folderu Battlefield 4  na np. Battlefield 4 kopia Spowoduje to przy następnym uruchomieniu stworzenie nowego folderu ustawień/zapisu (uwaga zapisany stan kampanii dla jednego gracza może ulec utracie)

Daj znać jak poszło!

 

Wiadomość 2 z 2 (240 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem