Problem z grą Fifa 18 Demo - Xbox błąd (0x803f8007)

autor: AutonomicFrog1
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z grą Fifa 18 Demo - Xbox błąd (0x803f8007)

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Mam pewien problem. po pobraniu gry Fifa 18 Demo, gdy próbuję w nią zagrać, wyskakuje mi następujący komunikat: "Zwrócono Ci koszty za dokonanie zakupu lub Twoje zamówienie w przedsprzedaży zastało anulowane. Jeśli nie zostało ono przez Ciebie anulowane, upewnij się, że Twoje dane płatności są zaktualizowane w opcji Ustawienia > Wszystkie ustawienia > Konto > Płatność i rozliczenia. (0x803f8007)" Czy byłby ktoś w stanie jakoś mi pomóc? PS Gram na XONE

Wiadomość 2 z 9 (980 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem z grą Fifa 18 Demo - Xbox błąd (0x803f8007)

Community Manager

Hej @AutonomicFrog1

 

Usuń demo, następnie przejdź na stronę https://www.xbox.com/en-us/games/xbox-one, zaloguj się dokładnie tymi samymi danymi, którymi logujesz się na konsoli. W wyszukiwarce wpisz "FIFA 18" lub "FIFA 18 Demo". Z poziomu strony możesz wybrać opcję pobierz, dlatego bardzo ważne jest byś zalogował się właściwym kontem, aby pobieranie rozpoczęło się na Twojej konsoli. 

 

:eahigh_file:

Zobacz w watku

Wiadomość 9 z 9 (1 218 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

fifa 18 demo xbox nie dziala

★ Novice

Otóż grałem sobie w fife wracam po szkole i odpalam i jest napisane, że nie kupiłem gry i inne * reinstalowałem itp ale nic PLIS HELP

Wiadomość 1 z 9 (964 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 18 Demo odpala się w oknie

★★★ Novice

Witam. Mam pewien problem i jestem ciekaw, czy mógłbyś mi pomóc. Tutaj wstawiam link ze swoim problemem : http://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/Problem-z-gra-Fifa-18-Demo/m-p/6258538#M16

Wiadomość 3 z 9 (938 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z grą Fifa 18 Demo - Xbox błąd (0x803f8007)

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@AutonomicFrog1 Witaj!

 

Podobne zgłoszenia otrzymywaliśmy na EN forum i co pomagało w przy tym błędzie to odinstalowanie DEMA i pobranie go raz jeszcze. Spróbuj po drugim pobraniu wyłączyć konsole od zasilania celem wyczyszczenia tzw. pamięci podręcznej.

 

Dodatkowe kroki od działu pomocy Xbox, co do tego błędu.

 

Powodzenia!

Wiadomość 4 z 9 (963 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: fifa 18 demo xbox nie dziala

Community Manager (retired)

@DwarekK

 

Przeniosłem Twój wpis, gdzie znajdziesz również rozwiązanie.

Wiadomość 5 z 9 (954 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: fifa 18 demo xbox nie dziala

★★★ Newbie

Skasuj fife z przygotowanie do instalacji i pobierz jeszcze raz ze sklepu bo mi to pomogło bo też po pierwszej reinstalacji nie działało

Wiadomość 6 z 9 (936 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z grą Fifa 18 Demo - Xbox błąd (0x803f8007)

★★★ Novice

Spróbowałem zrobić dokładnie to co poradziłeś, lecz niestety dalej wyskakuje mi ten sam komunikat. Byłbyś w stanie coś mi poradzić?

Wiadomość 7 z 9 (923 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z grą Fifa 18 Demo - Xbox błąd (0x803f8007)

★★★ Novice

Bardzo bym prosił o pomoc, nie wiem co zrobić. W sumie 3 razy pobierałem to demo, odłączałem konsolę od prądu i dalej nic. Co mógłbym więcej zrobić?

Wiadomość 8 z 9 (908 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z grą Fifa 18 Demo - Xbox błąd (0x803f8007)

Community Manager

Hej @AutonomicFrog1

 

Usuń demo, następnie przejdź na stronę https://www.xbox.com/en-us/games/xbox-one, zaloguj się dokładnie tymi samymi danymi, którymi logujesz się na konsoli. W wyszukiwarce wpisz "FIFA 18" lub "FIFA 18 Demo". Z poziomu strony możesz wybrać opcję pobierz, dlatego bardzo ważne jest byś zalogował się właściwym kontem, aby pobieranie rozpoczęło się na Twojej konsoli. 

 

:eahigh_file:

Wiadomość 9 z 9 (1 219 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA