Problem z dodaniem zawodnika z klubu do składu.

autor: krotos1410
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z dodaniem zawodnika z klubu do składu.

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Witam mam taki problem, że gdy chce wyszukać jakiś rodzaj zawodnika np.obrońca z ligi angielskiej do stworzenia składu lub do SBC to gra ładuje się w nieskończoność po czym wyskakuje komunikat o problemie z połączeniem z serwerami FUT. Bardzo proszę o pomoc, gdyż jest to dla mnie bardzo uciążliwe i nie mogę znaleźć rozwiązania problemu. Dodam że już odinstalowałem i zainstalowałem fifę ponownie i nic to nie zmieniło.

Wiadomość 1 z 6 (636 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z dodaniem zawodnika z klubu do składu.

★★★ Novice

Może ktoś odpowie? Nie tylko on ma ten problem.

Wiadomość 2 z 6 (601 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z dodaniem zawodnika z klubu do składu.

★★★ Novice

Halko pomocy Frown

Wiadomość 3 z 6 (587 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z dodaniem zawodnika z klubu do składu.

Community Manager

Hej @krotos1410@WILKU_URS 

 

Znalazłem podobny problem na naszym angielskim forum.

 

Tego rodzaju błąd powinien zostać rozwiązany po 24 godzinach. Dzieje się to zazwyczaj w momencie kiedy zbyt często naciskasz przycisk wyszukiwania / odświeżania listy w poszukiwaniu wybranego przez Ciebie zawodnika.

 

Sprawdźcie również czy tego samego rodzaju błąd pojawia się w WebApp.

Wiadomość 4 z 6 (580 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z dodaniem zawodnika z klubu do składu.

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Ten problem występuje już od jakiegoś miesiąca. Na webappie smiga az miło, na aplikacji fifa companion również także nie tu leży problem @EA_Kuba.Gram na Pc jakby coś.

Wiadomość 5 z 6 (574 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z dodaniem zawodnika z klubu do składu.

★★★ Novice

Pomógł mi członek polskiego supportu - rozwiązaniem problemu jest zmiana protokołu z IPv4 na IPv6. Proszę o nagłośnienie tego rozwiązania, poniewaz naprawdę wielu graczy ma ten problem a nawet specjaliści z oddziału EA w USA nie potrafili mi pomóc po wielu, naprawdę WIELU godzinach prób.

 

Aby zmienić protokół z IPv4 na IPv6, najlepiej skontaktować się ze swoim dostawcą internetu i po prostu go o to poprosić. Standard smile

Wiadomość 6 z 6 (567 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA