Dot.: Problem z Obrazem.

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z Obrazem.

★★★ Newbie

Od czasu aktualizacji w której m.in. został wypuszczony nowy dodatek mam problem z obrazem podczas latania. Mianowicie gdy latam samolotem co jakiś czas obraz zaczyna zmieniać kolory głównie na ciemno i jasno niebieski, tak jakby były nakładane filtry i po chwili wszystko wraca do normy. Dzieje się tak za każdym razem gdy latam i zdarzyło się raz gdy byłem na ziemi. Nie sądzę aby to była wina karty graficznej dlatego że jest nowa i nie zaobserwowałem żadnych błędów w innych grach. Moja karta graficzna to xfx rx 480 gtr black edition.

Wiadomość 1 z 2 (311 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z Obrazem.

Community Manager

Hej @Trufler

 

Zawsze jest dobrze upewnić się, że sterowniki do Twojej karty graficznej są zaktualizowane. Dodatkowo w ustawieniach gry zmień AntyaliasingTFAA na FXAA (Obraz - Zaawansowane). Sprawdź również czy gra zachowuje się w ten sam sposób jeżeli zmienisz (również w ustawieniach zaawansowanych) DirectX 12 na DirectX 11.

 

Daj znać czy widać już czyste niebo Standard smile 

Wiadomość 2 z 2 (293 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem