Problem z Importem save'ów w MEA

autor: MaciejP56
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z Importem save'ów w MEA

★★★ Newbie

Witam moim problemem jest importowanie save, od razu mówię, że nie zapisywałem gry na chmurze, posiadam save zgrane na pamięci USB, po reinstalu systemu jaki musiałem w końcu zrobić zainstalowałem grę, po czym wkleiłem save z usb do folderu, w moim przypadku to"\Documents\BioWare\Mass Effect Andromeda\Save" wklejam tam pliki lecz po włączeniu gry nie ma opcji wczytaj, próbowałem zacząć nową grę po czym raz jeszcze wkleić  save i po kliknięciu wczytaj nie ma innego profilu gry tylko ten nowy,czy da się to jakoś rozwiązać? zależy mi gdyż pograłem już trochę a nie jestem osobą co ma dużo czasu na granie więc gram okazjonalnie,  kiepsko teraz wszystko zaczynać od nowa.

 

z góry dziękuje za pomoc Wink 

Wiadomość 1 z 3 (233 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z Importem save'ów w MEA

★★★ Novice

A jest w ogóle opcja wczytania zapisów z poprzednich części?? Ja nic o tym nie wiem.... Z tego co słyszałem to ME:A jest oddzielnym tytułem.

Wiadomość 2 z 3 (226 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Problem z Importem save'ów w MEA

[ Edytowane ]
★★★★★ Guide

Jeżeli chodzi Ci o użycie starych sejwów z MEA to standardowo powinno to działać tak: po reinstalacji systemu uruchom grę, najlepiej tak żeby stworzyć z jeden sejw, a dopiero potem przegraj stare sejwy do utworzonego przez grę katalogu. Dodatkowo uważaj, bo w katalogu z sejwami są pliki konfiguracyjne, więc być może trzeba spróbować je zachować.

 

Nie próbowałem, więc gwarancji nie ma, ale warto spróbować.

Wiadomość 3 z 3 (218 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem