Problem z Czcionką

autor: virekk
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z Czcionką

★★★★★ Novice

Witam   mam  Problem  w jaki sposób są wyświetlane napisy  w  grze  są  dwa rodzaje 

 

 1.podczas  dialogów z z postaciami  napisy są wyświetlane  u dołu ekranu

 

2.Ale większość  napisów  jest wyświetlana u góry  ekrany i to bardzo małą czcionką

 

mój problem  polega  na tym iż mając bardzo  duży  monitor  bardzo  kiepsko  się czyta napisy  u  góry  ekranu   moje pytanie jest  czy jest możliwość powiększenia czcionki w grze i  zrobić 

 

żeby   napisy u  góry ekrany były  wyświetlane na dole z dużą czcionką  a także powiększyć te napisy które są wyświetlane na dole  liczę  na taką opcję  w menu ustawień    w kolejnym 

 patchu  ?  

 

aby każdy gracz mógł  powiększyć sobie czcionkę gry do jego upodobań w opcjach gry

 

naprawdę bardzo źle się czyta napisy  u góry mając bardzo duży ekran(TNT) gdzie  nie są  widziane  wszystkie  kąty

 

i na dodatek są  wyświetlane tak bardzo małą  czcionką

 

PS:  Nawet Czcionka  w Mass  Effect 3  była większa  a w porównaniu do  Andromedy  to  5 razy  mniejsza ( trzeba zakładać okulary) zróbcie coś z tym bardzo ładnie was proszę

Wiadomość 1 z 1 (1 433 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem