Ponowna instalacja gry sims4.

autor: rozahej
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Ponowna instalacja gry sims4.

★★★ Newbie

Witam.

Córka dostała na urodziny od kolegów grę Sims4 i poprosiła mnie o zainstalowanie na PC. W pewnym momencie okazało się że zabrakło miejsca na dysku i przerwałem instalację. oczywiście założyłem konto i wpisałem kod gry. Po zakupie nowego dysku zacząłem instalować ponownie ale niestety nie mogłem się zalogować na założone wcześniej konto (wszystkie dane były wprowadzone prawidłowo). Ponownie założyłem nowe konto z tym samym adresem e-mail i hasłem ( choć powinno być to niemożliwe) ale nie mogę zainstalować gry bo mi mówi że kod został już użyty. Nigdy ta gra nie została zainstalowana i nie była grana. Dlaczego nie mogłem się zalogować na poprzednie konto i dlaczego nie mogę jej zainstalować. To stało się już bardzo uciążliwe i nie mówcie mi że muszę sobie kupić nową grę z nowym kodem, bo dostaniecie czerwoną kartkę za oszustwa.

 

 

Pozdrawiam

Tomasz Janaszek

 

Wiadomość 1 z 4 (1 536 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Ponowna instalacja gry sims4.

Community Manager

Hej @rozahej

 

Wykorzystanie ponownie tego samego adresu e-mail może być spowodowane dwiema rzeczami: 

 

  1. email został wpisany niepoprawnie
  2. zostało założone konto dziecka (osoby poniżej 16go roku życia)

W pierwszym przypadku, nie powinineś otrzymać wiadomości potwierdzającej utworzenie konta, co za tym idzie niezbędny będzie kontakt telefoniczny z nami, byśmy pomogli Ci zaktualizować dane na koncie. 

 

W drugim przypadku, jeżeli zostało zarejestrowane konto dziecka to na Twój adres email powinno przyjść potwierdzenie założenia takiego konta. W treści tej wiadomości znajdziesz nazwę użytkownika (zdanie powinno mówić mniej więcej: "Szanowny rodzicu otrzymujesz tą wiadomość, ponieważ użytkownik posługujący się identyfikatorem [...]"). Na konta dzieci można zalogować się tylko za pomocą tej właśnie nazwy i hasła przypisanego do konta. 

 

Jeżeli podczas logowania pojawi się problem z hasłem, w formularzu do jego resetowania wpisz identyfikator, a link zostanie wysłany na adres e mail rodzica Standard smile 

 

Jak skontaktować się z doradcą poprzez stronę EA Help

 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (1 701 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Ponowna instalacja gry sims4.

Community Manager

Hej @rozahej

 

Wykorzystanie ponownie tego samego adresu e-mail może być spowodowane dwiema rzeczami: 

 

  1. email został wpisany niepoprawnie
  2. zostało założone konto dziecka (osoby poniżej 16go roku życia)

W pierwszym przypadku, nie powinineś otrzymać wiadomości potwierdzającej utworzenie konta, co za tym idzie niezbędny będzie kontakt telefoniczny z nami, byśmy pomogli Ci zaktualizować dane na koncie. 

 

W drugim przypadku, jeżeli zostało zarejestrowane konto dziecka to na Twój adres email powinno przyjść potwierdzenie założenia takiego konta. W treści tej wiadomości znajdziesz nazwę użytkownika (zdanie powinno mówić mniej więcej: "Szanowny rodzicu otrzymujesz tą wiadomość, ponieważ użytkownik posługujący się identyfikatorem [...]"). Na konta dzieci można zalogować się tylko za pomocą tej właśnie nazwy i hasła przypisanego do konta. 

 

Jeżeli podczas logowania pojawi się problem z hasłem, w formularzu do jego resetowania wpisz identyfikator, a link zostanie wysłany na adres e mail rodzica Standard smile 

 

Jak skontaktować się z doradcą poprzez stronę EA Help

 

Wiadomość 2 z 4 (1 702 wyświetleń)

Dot.: Ponowna instalacja gry sims4.

★★★ Newbie

dostalam link do aktywacji konta dziecka lecz ten link nie dziala - co zrobic zeby dostacprawidlowy nowy link - badz jak polaczyc konto dziecka ze swoim kontem kiedy dziecko nie moze wejsc na swoje konto bo moj link do jego aktywowania nie dziala ??

Wiadomość 3 z 4 (778 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ponowna instalacja gry sims4.

Hej @hanqa20 

 

Tak, jak wyżej napisał  @EA_Kuba  , w tej sytuacji najlepszym rozwiązaniem będzie kontakt z doradcą EA.

 

Jeżeli nie chcesz czekać na oddzwonienie to możesz sama to zrobić:

Telefoniczny kontakt z polskim biurem: +48 (22) 397 08 40. Linie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00-21.00.

 

Pozdrawiam.

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 4 z 4 (765 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem