Dot.: Poczatek gry - blad z lodowaniem misji

autor: macyeq83
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Poczatek gry - blad z lodowaniem misji

★ Novice

Witam, zainstalowałem 10 godzinna wersje ME:A. Zaraz na początku, po przejściu do hangaru, pierwsza misja kiedy wylatujemy gra zaczyna się ładować i tyle. Cały czas mam znacznik ładowania gry i na tym koniec. Próbowałem wielokrotnie uruchamiać grę i nic.

 

Ktoś miał może podobną sytuację?

 

Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 10 (849 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Poczatek gry - blad z lodowaniem misji

Hej.

Korzystając m.in z TEGO tematu, domyślam się, że wystarczy wczytać inny save. Powinno to ominąć błąd, który aktualnie u Ciebie występuje.

Daj znać czy taki sposób Ci pomógł.

Wiadomość 2 z 10 (842 wyświetleń)

Dot.: Poczatek gry - blad z lodowaniem misji

★ Novice

To niestety nie pomogło. 

Teraz od początku. Wersja testowa gry, z Waszego Origin, próba zachęcenia do zakupienia gry.

Tymczasem, prolog kiedy nie mogę korzystać z hard save, tylko automat, po naprawie gry, 4-5 krotnych startach od nowa, cały czas to samo miejsce. 

 

PROLOG - OPUSZCZENIE HANGARU

 

Ładuje, Ładuje itd itd (po 2 minutach słychać odgłosy gry ale dalej ładuje...

 

Dziękuję bardzo EA, za wsparcie (tylko użytkownicy się odezwali) - brawo za stratę kolejnego klienta na grę - u Was to normalka.

 

Pozdrawiam, i dziękuję prawdziwym graczom za próbę pomocy.

Wiadomość 3 z 10 (837 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Poczatek gry - blad z lodowaniem misji

Rozumiem Twoje niezadowolenie, ale musisz wziąć pod uwagę to, że jest to forum społeczności. Większość osób, którzy tu są to gracze z chęcią pomocy.

Jeśli chciałbyś porozmawiać bezpośrednio z doradcą EA, sugerowałbym użyć poniższej strony.

https://help.ea.com/pl/contact-us/

 

Warto także, użyć opcji ''Napraw" po naciśnięciu PPM na ikonę gry z menu biblioteki Origin.

Wiadomość 4 z 10 (834 wyświetleń)

Dot.: Poczatek gry - blad z lodowaniem misji

★★★ Newbie

Udało Ci się rozwiązać problem, bo utknąłem dokładnie w tym samym miejscu. Kółeczko sie kreci po wylocie z hangaru i nic.

Wiadomość 5 z 10 (818 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Poczatek gry - blad z lodowaniem misji

★ Novice

Witam, niestety nie, dalej jest to samo. Ponownie robiłem reinstall, naprawa, ponowny start gry... nic.

 

Jakbyś rozwiązał problem to śledzę ten wątek cały czas Standard smile

 

Pozdrawiam

Wiadomość 6 z 10 (807 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Poczatek gry - blad z lodowaniem misji

★★★★★ Apprentice

To dodam coś od siebie. Jeżeli kilka razy ponownie instalowałeś grę i dalej jest błąd to problemu szukałbym w sprzęcie ewentualnie w sterownikach. Jeżeli problem występuje tylko w andromedzie zaczął bym od usunięcia sterownika karty przez DDU (display driver uninstaller) i zainstalowanie najnowszego.

Komputer rozumiem spełnia co najmniej minimalne? Andromeda nie jest najlepszym przykładem gry na Frostbite i może się dławić jeżeli braknie jej pamięci.

Wiadomość 7 z 10 (789 wyświetleń)

Dot.: Poczatek gry - blad z lodowaniem misji

★ Novice

Witam, 6GB RAM i GF 660 więc raczej powinna dźwignąć.

 

Pozdrawiam

 

Wiadomość 8 z 10 (755 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Poczatek gry - blad z lodowaniem misji

[ Edytowane ]
★★★★★ Apprentice

Grafika w minimalnych się mieści ale ramu mało (wymagane 8GB). Jeszcze spróbowałbym odpalić grę na maksymalnie minimalnych (najniższa rozdzielczość, okno, detale low) i wtedy zobaczyć czy przejdzie ten moment. Jeżeli nie zostałoby przeinstalować w ostateczności ten sterownik jak pisałem w poprzednim poście.

 

Innych pomysłów już nie mam :P

Wiadomość 9 z 10 (752 wyświetleń)

Dot.: Poczatek gry - blad z lodowaniem misji

★ Novice
Witam cz udało się Panu rozwiać ten problem??
Wiadomość 10 z 10 (516 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem