Dot.: Plik ze składami fifa 17

autor: adriano216
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Plik ze składami fifa 17

★★ Novice

Witam, po aktualizacji fify ciągle wyskakuje mi błąd że plik ze składami jest inny niż u przeciwnika.Po aktualizacji w fife składów również nie daje to rezultatów i na dodatek nie moge grać meczy towarzyskich online (przed aktualizacją w fifie składów mogłem) trzeba usuwać plik ze składami co uruchomienie albo zakładać nowy profil żeby to działało.Jakiś pomysł jak to naprawić ?

Wiadomość 1 z 6 (5 127 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Plik ze składami fifa 17

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @adriano216

 

Przeniosłem Twój post na właściwe forum. 

 

Jeśli grasz na PC może mieć to związek zarówno z uszkodzonym plikiem aktualizacji składów jak i uprawnieniami na komputerze. Po pierwsze w samej grze przejdź do Konfiguracja - Profil - Usuń. Z tej lokalizacji usuń wszystkie pliki mające w nazwie "aktualizacja".

 

Usunięcie plików zapisu kariery może spowodować ich trwałe usunięcie, natomiast pliki aktualizacji składów pobiorą się przy następnym włączeniu gry. 

 

Po usunięciu powyższych przejdź do "Edytuj zespoły" i wybierz opcję "Przywróć domyślne składy".

 

Następnie wyłącz grę i uruchom ją wedle instrukcji poniżej: 

 

Spoiler

 

1. Całkowicie zamknij program Origin oraz grę (tak aby w menedżerze zadań nie był widoczny żaden proces związany z grą lub programem Origin)
2. W polu wyszukiwania wpisz "Kontrola konta"
3. Wybierz z listy "Zmień ustawienia kontroli konta użytkownika"
4. Przesuń suwak na samą górę, następnie zatwierdź zmiany
5. Kliknij prawym przyciskiem myszy (PPM) na skrót od programu Origin na pulpicie, wybierz Właściwości i Otwórz lokalizację pliku
6. Kliknij PPM na zaznaczonym pliku i wybierz Uruchom jako administrator
7. Jeżeli pojawi się komunikat o wprowadzaniu zmian na dysku - koniecznie go zaakceptuj
8. Tą samą czynność powtórz ze skrótem od gry
9. Jeżeli gra uruchomi się, przywróć ustawienia kontroli konta użytkownika do poprzedniej wartości (punkty 1-4)

 

 

 

Wiadomość 2 z 6 (5 121 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Plik ze składami fifa 17

★★ Novice

Niestety ani to co Pan napisał,ani reinstall fify gdzie zasugerował mi pan z pomocy technicznej podczas rozmowy nie zdało rezultatu ciągle to samo .... Może jest jeszcze jakaś inna opcja ?

Wiadomość 3 z 6 (5 099 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Plik ze składami fifa 17

★★★ Newbie

Mam ten sam problem... proszę o informację jak go rozwiązać.

Wiadomość 4 z 6 (3 130 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Plik ze składami fifa 17

★ Novice

Nie działa aktualizacja składów wg tego schematu, jest jakas inna opcja?? Dlaczego EA nie zrobi update automatycznie?

Wiadomość 5 z 6 (2 835 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Plik ze składami fifa 17

[ Edytowane ]
★ Novice

Mam dokładnie ten sam problem ale na PS4. Plik ze składami się pobiera ale nic to nie daje. Składy nadal nie są aktualne.

Wiadomość 6 z 6 (2 828 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA