Pełna wersja z płyty instaluje się jako wersja próbna, którą już wykorzystałam.

autor: bczer
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Pełna wersja z płyty instaluje się jako wersja próbna, którą już wykorzystałam.

★★★ Newbie

Witam,

Jakiś czas temu zainstalowałam wersję próbną the sims 4, gdy owa wersja wygasła kupiłam normalną grę na płycie. Gdy ostatnio w nią grałam gra działała normalnie. Później przez dość długi okres nie uruchamiałam gry ani razu. Teraz gdy próbowałam ją uruchomić pojawił mi się komunikat, że wersja próbna została już wykorzystana co mnie zdziwiło, bo gra była oryginalna z płyty. Gry nie było też w moich grach, ani w ukrytych. Odinstalowałam grę i próbowałam zainstalować ponownie, ale po włożeniu płyty zaczyna się instalować The sims 4 (wersja próbna). Próbowałam też dodać tę grę ponownie poprzez kod, ale kod został użyty i taki też napis się pojawia. Nie rozumiem dlaczego normalna wersja gry "zamieniła się" nagle w wersję próbną i zachęca mnie do kupienia pełnej wersji, którą już przecież mam i nijak nie chce się ona uruchomić/ponownie zainstalować. Co mam zrobić?

Wiadomość 1 z 2 (2 108 wyświetleń)

Dot.: Pełna wersja z płyty instaluje się jako wersja próbna, którą już wykorzyst

Community Manager (retired)

@bczer Witaj!

 

Z Twojego opisu i na podstawie zgłoszeń jakie mieli koledzy, podejrzewam, że gra (Pełna) została dodana (kod) do innego konta niż te z wersją próbną. Dlatego w momencie gdy próbujesz użyć instalatora z płyty, odnosi się on do wersji próbnej, której okres się zakończył. W takiej sytuacji zalecam kontakt z naszym działem pomocy wraz z kodem do gry bazowej, celem sprawdzenia Twojego konta. 

 

Powodzenia! Fingers crossed

Wiadomość 2 z 2 (2 091 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem