PROBLEM Z DODATKAMI (multiplayer)W DRAGON AGE INKWIZYCJA

autor: Haker2232
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

PROBLEM Z DODATKAMI (multiplayer)W DRAGON AGE INKWIZYCJA

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Mam problem z dodatkami do (multiplayer) z gry dragon age inkwizycja 

1.Pokazuje mi że mogę pobrać oba dodatki.

2.Jak klikam "POBIERZ" to wyskakuje mi okienko 

3.Posiadam pełną wersję gry 

4.Nie wiem czemu tak się dzieje proszę o pomoc 

Wiadomość 1 z 3 (688 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: PROBLEM Z DODATKAMI (multiplayer)W DRAGON AGE INKWIZYCJA

Community Manager (retired)

Witaj @Haker2232

 

Wielkie dzięki za dokładne opisanie problemu i dołączenie zrzutu ekranu! Teraz możemy od razu spróbować go naprawić Wink

 

Na początku prosiłabym o wyłączenie programu antywirusowego przy próbie pobrania dodatkowej zawartości. Niestety niektóre antywirusy (w szczególności te darmowe jak Avast lub AVG) są dla Origina wyjątkowo problematyczne Oops 

 

Następnie warto wyczyścić pliki tymczasowe na platformie Origin - instrukcję jak to zrobić znajdziesz TUTAJ.

 

Również warto użyć programu CCleaner oraz włączyć opcję bezpiecznego pobierania na Origin.

 

W aplikacji Origin wybierz: Origin (w lewym górnym rogu) -> Ustawienia Aplikacji -> Diagnostyka -> Rozwiązywanie problemów -> Pobieranie w trybie bezpiecznym

 

Trzymam kciuki, aby wszystko poszło gładko i dodatki udało się wreszcie zainstalować Fingers crossed

 

 

 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (716 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: PROBLEM Z DODATKAMI (multiplayer)W DRAGON AGE INKWIZYCJA

Community Manager (retired)

Witaj @Haker2232

 

Wielkie dzięki za dokładne opisanie problemu i dołączenie zrzutu ekranu! Teraz możemy od razu spróbować go naprawić Wink

 

Na początku prosiłabym o wyłączenie programu antywirusowego przy próbie pobrania dodatkowej zawartości. Niestety niektóre antywirusy (w szczególności te darmowe jak Avast lub AVG) są dla Origina wyjątkowo problematyczne Oops 

 

Następnie warto wyczyścić pliki tymczasowe na platformie Origin - instrukcję jak to zrobić znajdziesz TUTAJ.

 

Również warto użyć programu CCleaner oraz włączyć opcję bezpiecznego pobierania na Origin.

 

W aplikacji Origin wybierz: Origin (w lewym górnym rogu) -> Ustawienia Aplikacji -> Diagnostyka -> Rozwiązywanie problemów -> Pobieranie w trybie bezpiecznym

 

Trzymam kciuki, aby wszystko poszło gładko i dodatki udało się wreszcie zainstalować Fingers crossed

 

 

 

Wiadomość 2 z 3 (717 wyświetleń)

Dot.: PROBLEM Z DODATKAMI (multiplayer)W DRAGON AGE INKWIZYCJA

★★★ Novice

Zrobiłem wszystko co trzeba i dalej jest to samo Frown 

Wiadomość 3 z 3 (655 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem