[PC] Krasz przy lądowaniu na Kadarze

autor: Bamul
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

[PC] Krasz przy lądowaniu na Kadarze

★★★★★ Novice

Witam,

 

Problem pojawił się dopiero po ostatniej łatce (1,05). Za każdym razem, gdy próbuję wylądować na Kadarze gra mi się zupełnie kraszuje. Nie wyskakują żadne błędy w oknach i nic takiego, po prostu nagle - jak tylko kończy się filmik w którym Tempest ląduje - wszystko się błyskawicznie wyłącza i patrzę na pulpit. Gram na PC, mój blaszak to: i5 3350P, GTX 770, 8GB DDR3, Win 8,1. DxDiag: https://hastebin.com/wilihotuqa.tex

 

Jeśli to pomoże, kilka dodatkowych informacji: grałem w sumie 64 godziny (61 czy jakoś tak na sejwie), wszystkie znane mi dotąd planety prócz Elaaden (na której jeszcze nie lądowałem) mam zmaksowane na 100%, na Kedarze próbuję wylądować żeby dokonćzyć zadanie pt. „Contagion”. Jeszcze nie rozmawiałem z Gilem o odnalezieniu statku Archona (odkładam to na później).

 

Dzięki,

Bamul

Wiadomość 1 z 3 (301 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [PC] Krasz przy lądowaniu na Kadarze

★★★★★ Newbie

Jeżeli masz sejf sprzed aktualizacji to spróbuj go załadować i wtedywyladowac na Kadarze. Jeżeli jednak go nie masz możesz spróbować odinstalować patch i wtedy spróowąć.

Mam nadzieje, że pomogłem :D

Wiadomość 2 z 3 (276 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [PC] Krasz przy lądowaniu na Kadarze

★ Apprentice

U mnie to samo. Wszystkie rozwiązania jakie pomagały mi przy poprzednich problemach z crashami nie działają (aktualizacje windowsa, naprawa plików gry).

Wiadomość 3 z 3 (266 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem