[PC] DXGI_ERROR_DEVICE_REMOVED

autor: P4J4
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

[PC] DXGI_ERROR_DEVICE_REMOVED

★★★ Newbie

Po ostatniej aktualizacji BF1 miałem problem - nie byłem w stanie ani zagrać, ani wejść do opcji. Menu mi miejscami migało, a po próbie przejścia z manu gra się wysypywała i wyświetlał się błąd jak w temacie. Dzisiaj udało mi się ten problem częściowo obejść:

1. W katalogu dokumenty/battlefield 1/ settings znajdujemy plik "profsave_profile" i wykonujemy jego kopię.

2. Następnie otwieramy oryginalny plik w notatniku.

3. Znajdujemy "FullscreenEnabled" i zmieniamy jego wartość z "1" na "0".

4. Zmiany w pliku zapisujemy i go zamykamy.

 

Teraz gra uruchomi się w oknie i co prawda w oknie, ale grać można.

Być może jakiś patch to naprawi.

 

Gram pod Windows 7, i3-2100, Gigabyte Radeon HD 6850 OC.

Wiadomość 1 z 4 (765 wyświetleń)

Dot.: [PC] DXGI_ERROR_DEVICE_REMOVED

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@P4J4  Witamy na naszym forum Answers HQ!

 

 Po pierwsze i najważniejsze za pierwszy post i przydatne porady otrzymałeś PD od naszego sierżanta sztabowego! Standard smile 

 

Jednak opisany problem z komunikatem DXGI_ERROR_DEVICE_REMOVED może mieć podłoże sprzętowe jako iż seria kart ( lista poniżej) została przez AMD oznaczona jako "legacy" i w skrócie zostały przeniesione do tzw "rezerwy" co oznacza brak dalszego wsparcia ze strony sterowników. 

 

  1. AMD Radeon™ R5 235X,
  2. Radeon™ R5 235
  3. Radeon™ R5 230
  4. Radeon™ R5 220
  5. Radeon™​ HD 8470
  6. Radeon™ HD 8350
  7. Radeon™ HD 8000 (​D/G warianty)
  8. Radeon™ HD 7000 (HD 7600 oraz poniżej)
  9. Radeon™ HD 6000
  10. Radeon™ HD 5000

Oficjalny komunikat

 

 

Według naszych oficjalnych wymagań niestety ale karta Radeon HD 6850 OC jest poniżej minimalnych co przekładać się może na stabilność działania gry na Twoim systemie powodując dany komunikat o błędzie. 

 

 

 

 

Wiadomość 2 z 4 (739 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [PC] DXGI_ERROR_DEVICE_REMOVED

★★★ Newbie

Dziękuję za PD i odpowiedź. Zdaję sobie sprawę, że sprzęt mam leciwy, jednak jeszcze nie dawno (przed aktualizacją gry) dawał sobie radę w "pełnym oknie".  Tak czy inaczej udało mi się jakoś z tym poradzić, a proponowane rozwiązanie może komuś się przyda Standard smile

Pozdrawiam!

Wiadomość 3 z 4 (728 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [PC] DXGI_ERROR_DEVICE_REMOVED

★★★★★ Novice

też tak mamDisappointed tylko u mnie pisze takie coś że : Trwa Uruchamianie... "Synchronizacja z siecią" nagle 2% po 1 sec 100% i nic

Wiadomość 4 z 4 (706 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem