Osiągnięcie Dla PC

autor: MasterMax58
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Osiągnięcie Dla PC

[ Edytowane ]
★ Novice

Witam
Piszę ten post ze względu na to że jak w wielu innych grach dla mnie osiągnięcia są bardzo ważne, i zgłaszam iż osiągnięcie
"W Zawieszeniu" w którym chodzi o utrzymanie nomada w powietrzu przez 35 sekund na klawiaturze jest NIEMOŻLIWE! Ponieważ
do klawiatury nie ma przypisanej opcji przechylenia Nomada do tyłu co jest niezbędne do wykonania tego zadania. Nie widzę powodu by klawiatury miałby być gorsze od padów w tym przypadku.
Dziękuje i Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 3 (237 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Osiągnięcie Dla PC

Community Manager (retired)

Witaj @MasterMax58

 

Podobne uwagi odnośnie odblokowania osiągnięcia "W zawieszeniu" na PC pojawiły się również na anglojęzycznym forum.

 

O ile na ten moment niestety nie mam dla Ciebie żadnej innej porady poza podłączeniem pada do komputera i zdobyciu osiągnięcia po re-kalibracji sterowania, to jednak wszystkie uwagi zostały już przesłane do studia w celu rozpatrzenia. Dlatego wielkie dzięki za dodatkowy feedback - sama gram na PC przy użyciu myszki i klawiatury, więc taka drobna zmiana w grze również by mnie bardzo ucieszyła Embarrassed

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia w zdobywaniu pozostałych osiągnięć!

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (188 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Osiągnięcie Dla PC

Community Manager (retired)

Witaj @MasterMax58

 

Podobne uwagi odnośnie odblokowania osiągnięcia "W zawieszeniu" na PC pojawiły się również na anglojęzycznym forum.

 

O ile na ten moment niestety nie mam dla Ciebie żadnej innej porady poza podłączeniem pada do komputera i zdobyciu osiągnięcia po re-kalibracji sterowania, to jednak wszystkie uwagi zostały już przesłane do studia w celu rozpatrzenia. Dlatego wielkie dzięki za dodatkowy feedback - sama gram na PC przy użyciu myszki i klawiatury, więc taka drobna zmiana w grze również by mnie bardzo ucieszyła Embarrassed

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia w zdobywaniu pozostałych osiągnięć!

Wiadomość 2 z 3 (189 wyświetleń)

Dot.: Osiągnięcie Dla PC

★ Novice

Nareszcie ktoś odpisał, dziękuje za pokazanie że ludzie na tym forum nie mają tego gdzieś, Osiągnięcie jest już zrobione (użyłem pada sąsiada), ale nie usuwałem tego postu by ktoś z EA go zobaczył na wszelki wypadek, jakby nie byli świadom tego problemu. Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam Standard smile

Wiadomość 3 z 3 (157 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem