Notoryczne rozłączanie się z Ultimate Team

autor: Quaz1e
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Notoryczne rozłączanie się z Ultimate Team

★★★★ Novice

Ostatnimy czasy bez przerwy jestem wyrzucany ze średnio 2/3 meczów dziennie w całkowicie różnych odstępach czasowych. Nie rozumiem w czym tkwi problem, ponieważ połączenie rzekomo jest dobre/bardzo dobre. Problem występuje tylko w sezonach online w UT. Nie bolałoby mnie tak bardzo, lecz moje "zarobki" spadły do takiego minimum, że zarabiam około 350 monet na mecz. W czasie meczu nie występują żadne przycięcia, ani nic w tym stylu, a nagle w jednej chwili trace połączenie. 

Wiadomość 1 z 5 (3 878 wyświetleń)

Dot.: Notoryczne rozłączanie się z Ultimate Team

Community Manager (retired)

@Quaz1e Witaj!

 

Na problemy z rozłączeniami, wszelkie potrzebne kroki znajdziesz w artykule na naszym forum. Pozdrawiam! Nerd

Wiadomość 2 z 5 (3 848 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Notoryczne rozłączanie się z Ultimate Team

★★ Novice

g prawda wasze odpowiedzi nie pomagają... bierzecie pieniądze za grę i zawartość dodatkową fifa points a serwerów porządnych nie potraficie postawić... ta stronka na której opisujecie jak załatwić problem jest pisana przed analfabetę... pomieszanie z poplątaniem, a odnośniki są tam tylko żeby wnerwić klienta to nic nie daje.. i jeszcze jedno chcę wam wysłać raporty z połączenia z serwerami i nie wiem jak to zrobić... szukam już od godziny jakiegoś meila... chyba to celowe działanie żeby udawać że wszystko jest ok a nie realnie rozwiązać problem.

Wiadomość 3 z 5 (3 842 wyświetleń)

Dot.: Notoryczne rozłączanie się z Ultimate Team

★★★ Apprentice

ja 13 razy zglaszalem do was ten problem przetestowalem wszystkie wasze sugestie, a ostatnio wasz konsultant bez patrzenia na moje konto stwierdzil ze to moja wina i nic od was nie dostane. a teraz wogule sie nie da grac juz mam dosyc tej fify zadnej pomocy od was nie dostaje tylko stracilem pieniadze na telefony do was caly czas mam problemy z ta gra i zadnej pomocy od was

Wiadomość 4 z 5 (3 837 wyświetleń)

Dot.: Notoryczne rozłączanie się z Ultimate Team

★★★ Newbie

Myśle ze ea ani trochę nie obchodzi nasze szczęście i fun z gry ale napewno spadek wpływów by ich zainteresował alternatywa może być np. konami z pes szkoda ze odpuścili co spowodowało brak konkurencji dla ea to tez są teraz bezkarni możemy jednak próbować pisać na forach portalach o problemie może konami wyczuje chwile by wrócić do gry i wypuści tytuł który realnie pozwoli nam na zabawę a może ktoś inny spróbuje sił z cyfrową piłką kopaną gdybyśmy siedzieli grające fife i w trzech meczach pod rząd by nas wywaliło jak się to u mnie dzieje już od jakiegoś czasu a na konsoli do wyboru było by jeszcze coś innego oprócz fify napewno by tak nas nie zlewali na ta chwile wyglada to strasznie nie potrafię zrozumieć jak generując takie multi zyski można kręcić takie jaja 

Wiadomość 5 z 5 (2 168 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA