Niewspółmierna ilość pojazdów bojowych w stosunku do przeciwnej drużyny

autor: Dark577
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Niewspółmierna ilość pojazdów bojowych w stosunku do przeciwnej drużyny

[ Edytowane ]
★★ Novice

Witam, chodzi o Battlefield 4 multiplayer na mapie most Golmud- ja mam do dyspozycji czołgi, bojowe wózy piechoty, małe pojazdy do szybkiego przemieszczania sie, śmigłowce i samoloty. Natomiast przeciwna drużyna również ma to wszystko plus przeróżne bojowe wozy przeciwlotnicze z rakietami samonaprowadzanymi. Dlaczego w mojej drużynie takie pojazdy nie pojawiają się? Co zrobić, aby były? Chyba to nie jest kwestia odblokownia, bo w menu gry nie ma takiej pozycji, w dodatku kupiłem kompletny zestaw ulepszeń, mam też BF4 Premium.

 

Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 2 (298 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Niewspółmierna ilość pojazdów bojowych w stosunku do przeciwnej drużyny

Na mapie Golmud w trybie podboju obie drużyny mają dostęp do pojazdu przeciwlotniczego. 

 O ile dobrze pamiętam były to Lav-ad i Tunguska-m odpowiednio dla każdej ze stron. Dodatkowo na niektórych mapach występuje jeden pojazd przeciwlotniczy pojawiający się w okolicach środkowego punktu na mapie.

Wiadomość 2 z 2 (288 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem