Nie udało się polączyc z ea online.

autor: matebeier1994
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Nie udało się polączyc z ea online.

★★★★ Novice

Witam wczoraj zakupiłem sobie konto acces, pobrałem battlefield 1, ale nie grałem z online, bo przy laczeniu z sewerem miałem "program przestał działać", a nie miałem całej gry i dlatego pobrałem gre do końca, ale w tym czasie sobie kupiłem pełna wersje battlefield 1. Teraz mi się pobrało i okazuje, że nie mogę grać online...

Wiadomość 1 z 27 (2 171 wyświetleń)

Dot.: Nie udało się polączyc z ea online.

Na jakiej platformie grasz? Xbox/pc?

Wiadomość 2 z 27 (2 165 wyświetleń)

Dot.: Nie udało się polączyc z ea online.

★★★★ Novice

PC, probowałem juz reset routera, podlaczalem nawet internet z telefonu i dalej to samo. Wylączylem antiwirusa i dalej ten sam problem. 

 

Nie wiem czy to jakiś wplyw, ale mieszkam w Islandii gre kupiłem z g2a

Wiadomość 3 z 27 (2 156 wyświetleń)

Dot.: Nie udało się polączyc z ea online.

[ Edytowane ]

@Revan2000s Platforma nie ma nic do tego. Większość problemów ma zazwyczaj to samo rozwiązanie czy to PS czy PC

 

@matebeier1994 Sprawdź pierwsze opcje 

 Zaktualizowanie sterowników do Twojej karty graficznej. Wyłączyć Origin w grze:  Origin - Ustawienia aplikacji - Origin w grze - Wyłączw samych ustawieniach gry przejdź do Obraz - Zaawansowane i upewnij się, że masz zaznaczony DirectX 11. bo na DX 12 Często są problemy

 

Jeśli to nie zadziała wykonaj

 

1.  Wyczyść pamięć podręczną JAK

2. Odinstaluj i zainstaluj grę na nowo 

 

Daj jeszcze Dxdiaga JAK

Wiadomość 4 z 27 (2 151 wyświetleń)

Dot.: Nie udało się polączyc z ea online.

★★★★ Novice

Jak odinstaluje gre, to bede musiał pobierać te 50 gb?.

Wiadomość 5 z 27 (2 143 wyświetleń)

Dot.: Nie udało się polączyc z ea online.

Niestety tak. Cała gra będzie się pobierać od nowa. No ale chyba lepiej przeboleć kilka godzin pobierania niż nie grać w ogóle Tongue out
Wiadomość 6 z 27 (2 138 wyświetleń)

Dot.: Nie udało się polączyc z ea online.

No niestety tak Frown sprawdź pierwsze moje kroki które zalecam jeśli one nie pomogą możesz jeszcze kliknąć w Orgin prawym na grę i Napraw. Jeśli to też nie pomoże odinstalować i zainstalować na nowo

Wiadomość 7 z 27 (2 137 wyświetleń)

Dot.: Nie udało się polączyc z ea online.

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

Gdzieś wczoraj na zagranicznym forum czytalem, że jakiś gracz miał taki sam problem i po przeniesieniu na inne konto origin rozwiązało mu problem. 

 

Powiedź mi proszę, czy jeśli zakupie na innym koncie origin acces, to trzeba pobierać bf1, czy bedzie czytało z tego z tego konta.

 

Narazie zrobie wszystko co tam mi napisałeś, ale juz po woli wątpie czy kiedykolwiek zagram w tą gre. 

 

 

 

 

DxDiag dodalem

Wiadomość 8 z 27 (2 135 wyświetleń)

Dot.: Nie udało się polączyc z ea online.

[ Edytowane ]

Jeśli zrobisz nowe konto to będziesz musiał kupować grę na nowo. Obstawiam ze to DX 12 miesza zmień na DX11

 

W ostateczności jeśli moje kroki nie pomogą czekaj na odpowiedz kolegów z forum AHQ czy to np. @EA_Ataashi @EA_Odix  @EA_Kuba

 

Mogę też polecić ci kontakt z suportem Kontakt wybierasz tam grę uzupełniasz wszystko i najlepiej zamówić rozmowę telefoniczną (bezpłatnie)

Wiadomość 9 z 27 (2 132 wyświetleń)

Dot.: Nie udało się polączyc z ea online.

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

 

@edit

 

Jak odinstaluje gre to przy 29% pisze, że mogę grać, czy mogę wtedy sprawdzić czy online mi dziala?

 

 

 

 

 

 

 

Wszystko wykonałem i dalej nic, jak to możliwe, ze takie rzeczy się dzieje. Kupuje gre i nie mam do niej dostępu. Oszustwo w biały dzień. 

 

To teraz pewnie poczekam pare dni aż, ktoś odpowiedzialny za tą gre czy forum mi pomoże.

 

Dzięki panowie za pomoc.

Wiadomość 10 z 27 (2 119 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem