Nie otrzymałem paczek za lojalność na start FUT

autor: SEBASTIEN_PL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Nie otrzymałem paczek za lojalność na start FUT

[ Edytowane ]
★★ Novice

Witam,


Problem polega na tym, że jeżeli graliśmy we wcześniejsze odsłony Fify w trybie Ultimate Team to na start powinniśmy dostać odpowiednią ilość paczek lojalnościowych przypisanych do klubu.
Z racji błędnej daty powstania klubu przy pierwszym uruchomieniu gry Fifa 17 UT nie otrzymałem darmowych paczek. Problem daty został przez EA naprawiony po miesiącu od premiery gry i w moim przypadku z daty 2016 została zmieniona na 2013, ale paczek za lojalność nie otrzymałem do dnia dzisiejszego.
Temat był już poruszany przeze mnie na infolinii. Dzwoniłem dwa razy i otrzymałem taką informację:

- rozmowa z listopada mniej więcej wyglądała tak: "[..] Mieliśmy problem z datą powstania klubu, problem naprawiony, a co do paczek to proszę się uzbroić w cierpliwość, w przeciągu 2-3 tygodni otrzyma Pan dodatkową zawartość. Kolega z którym się skonsultowałem miał podobny problem i paczki dostał po kilku dniach od naprawy błędnej daty klubu. Pan pewnie jest w kolejce więc proszę cierpliwie czekać[..]"

- rozmowa z początku grudnia z kolejnym konsultantem: "[..] Niestey, ale nie mogę sprawdzić jakie i ile paczek Panu przysługuję z powodu tego błędu. Ja nie mogę przypisać do Pana konta paczek bo jest to zależne od studia. Proszę o kontakt na forum EA [..]"

 

Do dnia dzisiejszego paczek lojalnościowych nie otrzymałem. Czy jest jeszcze na to szansa?

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź

Wiadomość 1 z 1 (360 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA