Nie można uruchomić programu ponieważ na komputerze nie znaleziono api-ms-win...

autor: matiachello
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Nie można uruchomić programu ponieważ na komputerze nie znaleziono api-ms-win...

★★★★ Novice

nie wiem co mam zrobić

Wiadomość 1 z 6 (4 670 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie można uruchomić programu ponieważ na komputerze nie znaleziono api-ms-

Hej.

Zajrzyj do TEGO tematu. Znajdziesz tam rozwiązanie problemu. Standard smile

Wiadomość 2 z 6 (4 667 wyświetleń)

Dot.: Nie można uruchomić programu ponieważ na komputerze nie znaleziono api-ms-

★★★★ Novice

Tylko ze biblioteki nie chca sie zainstalować

Wiadomość 3 z 6 (4 656 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie można uruchomić programu ponieważ na komputerze nie znaleziono api-ms-

Korzystasz z Windows 7, tak?

Jeśli tak to w podesłanym artykule znajdziesz także instrukcję jak zainstalować potrzebny Service Pack 1.

Spoiler

 

Jeśli nadal otrzymujecie błąd odnośnie bibliotek vc++, sprawdźcie proszę czy wasz system jest zaktualizowany do najnowszej wersji przez opcję Windows Update (Panel sterowania).

 

Dla osób posiadających Windows 7, wymagana jest aktualizacja w postaci Service Pack 1, którą możecie pobrać TUTAJ.

 

Poniżej zamieszczam dwa filmiki, gdzie powyższe kroki są przedstawione:

 

Metoda 1:

 

 Metoda 2:

 

 

Problem, właśnie leży po stronie vc++ 2015, dlatego odinstalowanie pakietów vc ++ 2015 x64 i x86 (Star >Panel Sterowania >Programy i Funkcję + restart komputera) przy aktualnym systemie i ponowne ich pobranie oraz instalacja powinno załatwić sprawę! 

 

 

Powodzenia! Fingers crossed 

Wiadomość 4 z 6 (4 652 wyświetleń)

Dot.: Nie można uruchomić programu ponieważ na komputerze nie znaleziono api-ms-

★★★★ Novice

tyle ze ja mam service pack

 

Wiadomość 5 z 6 (4 636 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie można uruchomić programu ponieważ na komputerze nie znaleziono api-ms-

Community Manager (retired)

@matiachello Hej!

 

Spróbuj jeszcze Metody nr. 3 mianowicie:

 

Pobierzcie i zainstalujcie tą aktualizację KB2999226, następnie wykonajcie restart komputera i raz jeszcze spróbujcie uruchomić Origin. Jeśli błąd nadal się pojawi wykonajcie poniższą instrukcję z odinstalowaniem i ponownym pobraniem bibliotek vc++.

 

Problem, właśnie leży po stronie vc++ 2015, dlatego odinstalowanie pakietów vc ++ 2015 x64 i x86 (Star >Panel Sterowania >Programy i Funkcję + restart komputera) przy aktualnym systemie i ponowne ich pobranie oraz instalacja powinno załatwić sprawę! 

Wiadomość 6 z 6 (4 596 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem