Nie mogę uruchomić gry! The Sims 4

autor: jarzynka97
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Nie mogę uruchomić gry! The Sims 4

★ Novice

Nie mogę uruchomić gry!

Najpierw klikałam w ikonę The Sims 4 na pulpicie, kilkanaście razy i nic. Chwilę się poładowało i przestało. Potem chciałam włączyć Origin żeby przez niego włączyć, ale zmienił ikonę na taką jak pliki .package i też się tak nie włącza. Jak pobrałam instalator Origina ze strony Origina to TEŻ TO SAMO. Co się dzieje i jak to naprawić?

Wiadomość 1 z 2 (533 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie mogę uruchomić gry! The Sims 4

Hej.

Na początek sugeruję wyczyścić pamięć podręczną Origin, a następnie użyć funkcji naprawy gry. Aby to zrobić naciśnij PPM na ikonę gry w menu biblioteki gier Origin.

Jeśli to nie zadziała, a instalacja się nie powiedzie, wykonaj bardziej rozbudowane poniższe kroki w wymienionej kolejności.

  1. Ręcznie odinstaluj aplikację Origin.
  2. Uruchom program CCleaner.
  3. Zrestartuj swój router/modem, a następnie wykonaj czysty rozruch systemu.
  4. Upewnij się, że Kontrola Konta Użytkownika jest włączona.
  5. Pobierz najnowszą wersję aplikacji Origin, oraz uruchom plik instalacyjny jako administrator.
  6. Dodaj Origin do wyjątków w zaporze oraz antywirusie, a następnie upewnij się, że wszystkie wymagane porty są otwarte.
  7. Na koniec uruchom zainstalowany program Origin jako administrator.

POWODZENIA!

Wiadomość 2 z 2 (524 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem