Nie mogę uruchomić The Sims 4

autor: ania1k
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Nie mogę uruchomić The Sims 4

★★★★ Novice

Ostatnio próbowałam uruchomić The Sims 4 przyciskiem "Graj" na platformie Origin. Gra w ogóle nie reagowała, natomiast przekierowało mnie na Pulpit. Próbowałam uruchomić grę z pulpitu, przeinstalowałam ją i dalej nic. Co można w takiej sytuacji zrobić? Jaki może być tego powód? DevilFrown

Wiadomość 1 z 22 (88 633 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Nie mogę uruchomić The Sims 4

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

Temat uznaję za zamknięty. Gra działa po zmianie lokalizacji

Zobacz w watku

Wiadomość 5 z 22 (98 137 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Nie mogę uruchomić The Sims 4

Hej.

Rozumiem, że wcześniej gra działała prawidłowo bez takich błędów?

Sugerowałbym oprócz przeinstalowania gry, które już zrobiłaś wyczyścić pamięć podręczną Origin lub przeinstalować całą aplikację.

Spróbuj także poniższych kroków:

  • Opcja naprawy gry po naciśnięciu prawym przyciskiem myszy na ikonę gry z menu biblioteki Origin.
  • Włączenie gry po uprzednim przejściu w tryb offline.
  • Uruchomienie gry w trybie administratora.
Wiadomość 2 z 22 (88 570 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę uruchomić The Sims 4

★★★★ Novice

Tak, gra wcześniej działała. Wszystkie te czynności były próbowane. Nawet w "Wierszu Poleceń" była wpisywana komenda "chkdsk" i dalej nic. Myślę, czy nie zresetować systemu a w najgorszym wypadku go odinstalować i ponownie zainstalować. Czytałam też, że mogła to być wina antywirusa (Zakłócają się), ale wyłączyłam go i dalej nie działało. Aktualizacje robiłam na bieżąco (I Windows'a i TS4) więc to odpada.

Wiadomość 3 z 22 (88 556 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę uruchomić The Sims 4

Przy próbie włączenia gry nie wyskakuje żaden komunikat błędu, tak?

Myślę, że warto także wypróbować jeszcze poniższe kroki.

Zmodyfikuj ustawienia kontroli użytkownika:

- Zamknij program Origin oraz grę (tak aby w menedżerze zadań nie był widoczny żaden proces związany z grą lub programem Origin)
- W polu wyszukiwania wpisz "Kontrola konta"
- Wybierz "Zmień ustawienia kontroli konta użytkownika"
- Przesuń suwak na samą górę, następnie zatwierdź zmiany
- Kliknij prawym przyciskiem myszy (PPM) na skrót od programu Origin na pulpicie, wybierz Właściwości i Otwórz lokalizację pliku
- Kliknij PPM na zaznaczonym pliku i wybierz Uruchom jako administrator
- Jeżeli pojawi się komunikat o wprowadzaniu zmian na dysku - koniecznie go zaakceptuj
- Tą samą czynność powtórz ze skrótem od gry
- Jeżeli gra uruchomi się, przywróć ustawienia kontroli konta użytkownika do poprzedniej wartości (pierwsze cztery podpunkty)
Wiadomość 4 z 22 (88 552 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę uruchomić The Sims 4

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

Temat uznaję za zamknięty. Gra działa po zmianie lokalizacji

Wiadomość 5 z 22 (98 138 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę uruchomić The Sims 4

★★★ Newbie

a jak tę lokalizację zmienić?

 


ania1k napisali:

Temat uznaję za zamknięty. Gra działa po zmianie lokalizacji


 

Wiadomość 6 z 22 (88 465 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Nie mogę uruchomić The Sims 4

★★★★ Novice

Odinstalować i ponownie zainstalować The Sims 4. W którymś momencie, powinna się pojawić ścieżka pliku w której domyślnie zainstalowany jest Origin. Ważne jest, żebyś zainstalował/zainstalowała na tym samym dysku Origin. Później niestety pojawił mi się ten sam problem a winowajcą okazały się CC i mody. Napisałam do EA i bardzo miły konsultant powiedział mi, abym w aplikacji Origin kliknęła na to kółko zębate kiedy kliknie się na Sims'y a potem ,,Napraw", a następnie miałam wylogować się z Origina i ponownie zalogować. Gra na razie działa Standard smile

Wiadomość 7 z 22 (88 319 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę uruchomić The Sims 4

★★★ Newbie
Mam podobny problem klikam w 'graj" i wywala mnie i znów przenosi na pulpit nie mam pojęcia co robić szukam dobrych porad szukam i szukam i nie mogę nic znaleść próbowałam chyba wszystkiego dalej nie wiem co robić możecie jakoś jeszcze pomóc?
byłabym bardzo wdzięczna
Wiadomość 8 z 22 (87 699 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę uruchomić The Sims 4

★★★ Newbie

Kupiłam dzisiaj oryginalną grę, zainstalowałam krok po kroku według instrukcji, dodałam kod z opakowania. Wiem, że Origin i gra jest zainstalowana na tym samym dysku C w folderze Program Files. Mimo zalogowania w Origin i zamknięciu wszystkich innych programów, mimo otwierania z poziomu administratora, mimo przesuwania suwakiem w ustawieniach - gra nie chce się otworzyć i wyskakuje komunikat "Uruchomienie niemożliwe. Origin nie jest uruchomiony"

 

Jestem wściekła, chciałabym zagrać, a nie mogę. Walczę z tym od dwóch godzin. Będę wdzięczna za pomoc..

Wiadomość 9 z 22 (85 650 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Nie mogę uruchomić The Sims 4

★★★ Newbie

Mam taki sam problem Frown

 

Wiadomość 10 z 22 (84 492 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem