Dot.: Nie mogę ukończyć zadań początkowych FUT

autor: Underlinge
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Nie mogę ukończyć zadań początkowych FUT

★★★★★ Novice

Pojawił się u mnie spory problem, mianowicie przy próbie wykonania ostatniego z zadań menedżera FUT polegającego na wystawieniu piłkarza na licytację pojawia się błąd: "Nie udało się przeprowadzić wymiany. Spróbuj ponownie". Próbowałem restartować grę, czekać i usuwać aktualizację składów FUT - bez powodzenia.

 

Dodatkowo, co może być powiązane, wyszukiwanie piłkarzy wewnątrz mojego klubu potrafi trwać bardzo długo, bądź nie kończyć się.

 

Jak żyć, co robić?

Wiadomość 1 z 14 (915 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę ukończyć zadań początkowych FUT

Community Manager

Hej @Underlinge

 

Czy próbowałeś wystawić zawodnika na listę transferową poprzez Web App lub Companion App ? Sprawdź tam też czy tego samego rodzaju opóźnienia pojawiają się podczas przeglądania kart klubu. 

 

Końcowe pytanie dość egzystencjalne, nie do końca poczuwam się do odpowiedzi Wink 

Wiadomość 2 z 14 (898 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie mogę ukończyć zadań początkowych FUT

★★★★★ Novice

Hej @EA_Kuba

Tak, na apce działa jak trzeba - bezproblemowo. Nie mniej jednak nie pozwala mi to ukończyć zadania :/

Wiadomość 3 z 14 (893 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie mogę ukończyć zadań początkowych FUT

Community Manager

@Underlinge Na jakiej platformie grasz ?

Wiadomość 4 z 14 (885 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie mogę ukończyć zadań początkowych FUT

★★★★★ Novice

@EA_Kuba PC.

Wiadomość 5 z 14 (882 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie mogę ukończyć zadań początkowych FUT

Community Manager

OK @Underlinge, poproszę Cię o wykonanie kroków odnośnie połączenia zawartych w tym artykule. 

Wiadomość 6 z 14 (873 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie mogę ukończyć zadań początkowych FUT

★★★★★ Novice

@EA_Kuba

Wykonałem czynności podstawowe i zaawansowane. Wyłączyłem IPv6, włączyłem UPnP, bo faktycznie były ustawione niepoprawnie, ale nic to nie zmieniło. Test sieci wykonałem raz, bez straconych pakietów ping max 120ms dla 3 hostów (reszta 9-35ms). Jeszcze w późniejszym czasie wykonam ponownie. 
Uruchomienie jako admin, nie daje rezultatu - tj. gra się nie włącza w ogóle.

Nadmienię, że to są w zasadzie jedyne problemy z jakimi się spotykam. Szukanie przeciwnika, czy już nawet same mecze odbywają się bez najmniejszych problemów.

Wiadomość 7 z 14 (866 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie mogę ukończyć zadań początkowych FUT

★★ Novice

Ja też gram na PC ale w ramach origin acces i na wep app nie wykrywe że posiadam fife.

Wiadomość 8 z 14 (851 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie mogę ukończyć zadań początkowych FUT

★★ Novice

Ja też gram na PC ale w ramach origin acces i na wep app nie wykrywe że posiadam fife.

Wiadomość 9 z 14 (845 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie mogę ukończyć zadań początkowych FUT

★★★ Novice

Można liczyć na to, że ten problem zostanie rozwiązany...? Ewidentnie coś jest nie tak po stronie gry/EA/waszych wspaniałych serwerów, a nie mam zamiaru włazić na web appa (gdzie musze czekać 15 minut na to, az zostanie uznane, ze wylogowałem się z origina) by wystawić na rynek jedną kartę, naprawdę, traktujcie swoich klientów poważnie.

Wiadomość 10 z 14 (830 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA