Dot.: Need For Speed brak języka polskiego

autor: KirikBu2014
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Need For Speed brak języka polskiego

★★ Novice

Kupiłem grę Need For Speed (g2a klucz globalny na origin) i nie mam języka polskego a na youtube widziałem że jest w grze.

Wiadomość 1 z 5 (647 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Need For Speed brak języka polskiego

Community Manager (retired)

Witaj @Kotlet3456

 

Gra Need for Speed rzeczywiście posiada polską wersję językową dostępną na terenie naszego kraju. Niestety, jeśli dokonałeś zakupu ze strony G2A (która nie jest oficjalnym dystrybutorem naszych produktów), prawdopodobnie w Twoje ręce trafił klucz aktywacyjny nieprzeznaczony na polski rynek, stąd brak języka polskiego w grze Oops

 

Obawiam się, że w tej sytuacji nasza pomoc techniczna nie będzie Ci w stanie pomóc. Polecam bezpośredni kontakt ze sprzedawcą, aby uzyskać więcej informacji.

 

Pozdrawiam!

Wiadomość 2 z 5 (636 wyświetleń)

Dot.: Need For Speed brak języka polskiego

★★ Novice

A dało by się podmienić plik z językiem na polski? Jeśli tak to prosiłbym o podesłanie mi takiego i napisanie gdzie go wkleić, ponieważ nie mogę nigdzie w internecie tego znaleźć.

Wiadomość 3 z 5 (626 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Need For Speed brak języka polskiego

★★ Novice

Ewentualnie moglibyście zmienić region gry na moim profilu na polski? bo słyszałem od innych co mieli ten problem że po napisaniu do supportu zmienili im region na polski

Wiadomość 4 z 5 (624 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Need For Speed brak języka polskiego

★★★ Newbie
Ja też bym prosił o to samo
Wiadomość 5 z 5 (550 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem