Moja koleżanka ma biblioteke społecznościąwą czaty na origin itd. A JA NIE MAM:(

autor: Simkabk
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Moja koleżanka ma biblioteke społecznościąwą czaty na origin itd. A JA NIE MAM:(

★★★ Newbie

Mam problem taki, otóż ja mam tylko "moją bibliotekę" a moje koleżanki mają jeszcze jakieś społecznościowe czy coś takiego. Czyli mogą z tej biblioteki pobierać domy, które stworzył jakiś inny użytkownik albo rodziny. Tak samo z czatami moja koleżanka chciała mnie wyszukać alby mieć mnie na chacie na origin ale to też nie działa ja tego NIE MAM! Mam nadzieję, że ktoś tak miał i wie jak to naprawić. Frown

Wiadomość 1 z 2 (361 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Moja koleżanka ma biblioteke społecznościąwą czaty na origin itd. A JA NIE

Hej.
Na pierwszą myśl przychodzi mi, że Twoje konto nie ma wszystkich funkcji z powodu nie ukończenia pełnoletności. (O ile to prawda) Prosiłbym abyś sprawdził/a swoją datę urodzenia na koncie.
Wiadomość 2 z 2 (351 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem