Mecz rozłącza się.

autor: Squarit
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Mecz rozłącza się.

★★ Novice

Witam, gdy gram mecz i włączy się coś minimalizującego gre, przełączy się strona np. Youtube, zostaję wyrzucony z meczu i zalicza mi go jako opuszczony.

Wiadomość 1 z 7 (1 401 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mecz rozłącza się.

Community Manager (retired)

Cześć @Squarit

 

Sama lubię, np. słuchać muzyki z YouTube'a w tle, gdy gram w różne gry, jednak w przypadku FIFA jakakolwiek utrata fokusu na grze powoduje automatyczne rozłączenie z serwerami Oops

 

Pozwól, że zacytuję Ci jeden z naszych artykułów ze strony EA Help:

 

Naciśnięcie Alt + Tab lub przełączenie się poza grę powoduje zerwanie połączenia z serwerami. Kombinacja Alt + Tab zazwyczaj pozwala przejść do okna innego programu. Jeśli grasz w oknie (tzn. widzisz pasek działań Windows na dole ekranu), utracisz połączenie z serwerami w chwili wybrania innej aplikacji. Przykładowo jeśli klikniesz na drugim monitorze, aby zmienić utwory w aplikacji do strumieniowania muzyki, zmiana fokusu ekranu spowoduje zerwanie połączenia.

 

Funkcja ta została wprowadzona, aby utrudnić działanie, tzw. trainerów - programów nieuczciwie wspomagających grę. Moja rada? Gdy masz zamiar rozegrać jakikolwiek mecz on-line w FIFA - wyłącz wszelkie programy, które mogłyby spowodować utratę fokusu, np. przeglądarkę internetową lub Skype. Warto również wyłączyć powiadomienia na Originie. Aby tego dokonać w zakładce "Moja biblioteka gier" kliknij prawym przyciskiem myszy na obrazku z grą FIFA 17, wybierz "Właściwości gry" i odznacz opcję "Włącz funkcję „Origin w grze”.

 

Mam nadzieję, że to wyjaśnia sytuację i nie popsuje Ci frajdy z rozgrywki. Powodzenia na wirtualnej murawie! Soccer ball

Wiadomość 2 z 7 (1 363 wyświetleń)

Dot.: Mecz rozłącza się.

★ Apprentice

ja mam wszystko wylaczone i to nic nie daje i tak sie wlacza fokus mimo ze gra sie nie minimalizuje a te barany z ea wydaja latke ktora nic ciekawego nie wnosi zamiast naprawic ten blad!!!!!!!!!!!!!!!

Wiadomość 3 z 7 (1 354 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mecz rozłącza się.

★★★ Pro

Sprawdź jeszcze raz. Wystarcz, że nie masz wyłączonego powiadomienia dotyczącego wyświetlania komunikatu o przychodzącej wiadomości od znajomego i po meczu. 

Wiadomość 4 z 7 (1 345 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mecz rozłącza się.

★ Apprentice

juz dawno to sprawdzilem wszystko bez wyjatku wylaczone

Wiadomość 5 z 7 (1 336 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mecz rozłącza się.

★★★ Pro

Może masz jakąś aplikację włączoną w tle, której nie używasz? Na przykład Skype, CCleaner, Antivirus... Te aplikacje co jakiś czas wysyłają komunikaty, które przenoszą wszystko na drugi plan. 

 

Pozdrawiam,

Sebastian

Wiadomość 6 z 7 (1 333 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mecz rozłącza się.

★ Apprentice

ta jasne * zadna gra nie ma problemu z zapora i anty wirem tyko * fifa

Wiadomość 7 z 7 (1 320 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA