Mass Effect Andromeda language PL

autor: BhaalPL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Mass Effect Andromeda language PL

★★★ Pro

@Mandrivan ja naprawdę chce Ci pomóc, ale jestem postawiony pod murem tak samo jak Ty i tysiące naszych rodaków zamieszkałych za granicami naszej ojczyzny. Ja nie zachęcam Cię do nie przestrzegania regulaminu tylko daję Ci wskazówki abyś później nie żałował swojej decyzji. 

 

Mass Effect Andromeda to tysiące tekstów różnorakiej maści, tony dialogów. Ciężko będzie to wszystko zrozumieć jeżeli większość gier ogrywałeś po polsku. 

 

Nie będę też zachęcał Cię do anulowania pre-orderu, ale mogę dać Ci wskazówkę jak to zrobić ze względu na to, że Twoja wypowiedź mogła wskazywać na potrzebę pomoc w tej kwestii. [moderatorzy mnie zabiją,że udzielam wam takich wskazówek na publicznym forum, ale przecież Wy chcecie zagrać w Andromedę tylko z polskimi napisami Wink]

https://help.ea.com/pl-pl/help/origin/origin/what-s-the-great-games-guarantee/

 

Dla mnie najważniejsze jest dobro graczy. Bez nich wszystko inne nie miałoby znaczenia. 

 

Pozdrawiam,

Sebastian

Wiadomość 11 z 28 (3 333 wyświetleń)

Dot.: Mass Effect Andromeda language PL

★★ Apprentice
Doceniam i dziękuję. Choć faktycznym problemem jest to że sytuacja o której rozmawiamy w ogóle zaistniała... Coś takiego nie powinno się zdarzyć i nie zdarzyło mi się nigdy w innych sklepach z grami .
Wiadomość 12 z 28 (3 331 wyświetleń)

Dot.: Mass Effect Andromeda language PL

★★★ Pro

Napiszę do chłopaków [ @EA_Odix , @EA_Kuba] i Pani moderator [ @EA_Ataashi ]  tego forum i poproszę o oficjalną informację w tej sprawie. Tylko od razu mówię nic w tej kwestii do premiery gry Mass Effect Andromeda się nie zmieni. Takie rzeczy ustala się na zebraniu zarządu firmy. Więc radzę działać szybko jeżeli chcesz pograć z polskimi napisami. Granie w grę z gatunku RPG może być uciążliwe nie znając zaawansowanego słownictwa obcego języka.  

Wiadomość 13 z 28 (3 326 wyświetleń)

Dot.: Mass Effect Andromeda language PL

★★★★ Novice

To jest jakis bez sens jaki ostatnio w zyciu widzialem, * mam jechac do polski tylko po to aby kupic u kogos na kompie MEkta i wrocic, albo dawac passy zeby ktos mi kupil tak? A jak juz kupilem to przeciez co ja mam z tym zrobic? zeby mi chociaz oddali kase za ten pre order to moze szybko dalbym komus konto przeslal hajs i by mi kupil, bo innego wyjscia nie widze.

Wiadomość 14 z 28 (3 310 wyświetleń)

Dot.: Mass Effect Andromeda language PL

★★★ Pro

@ImNoT4Hero możesz skorzystać z tego poradnika:

 

https://help.ea.com/pl-pl/help/origin/origin/what-s-the-great-games-guarantee/

 

Znów muszę Was uprzedzić. Nie wiem jak origin zareaguje na to, że powiedzmy w Niemczech macie jednak dostęp do polskich napisów. Wiem, że za złamanie regulaminu możecie nawet otrzymać bana na konto, całe konto Origin. 

 

Na waszym miejscu skontaktowałbym się z pomocą techniczną waszego kraju i zapytałbym czy (Ja tak bym to zrobił): "Złożyłem pre-order na grę Mass Effect Andromeda będąc jeszcze w Polsce. Czy teraz grając w moim nowym domu w Norwegii mam się obawiać, że stracę dostęp do konta z powodu innego regionu ? Przecież nic złego nie zrobiłem. Dokonałem zamówienia w prawidłowy sposób. Proszę o radę. "

 

 

Wiadomość 15 z 28 (3 306 wyświetleń)

Dot.: Mass Effect Andromeda language PL

★★ Apprentice

Zastanawia mnie czemu Battlefield 3 i 4, trylogia Mass Effect, SW Battlefront zakupione na Origin w Niemczech od razu odpalają się w języku PL ale ME Andromeda już ni cholery nie chce współpracować... Ktoś jest w stanie dotrzeć do oficjalnego stanowiska EA w tej sprawie?

Wiadomość 16 z 28 (3 299 wyświetleń)

Dot.: Mass Effect Andromeda language PL

★★★ Novice

To jest jakaś Patologia dyskryminacja Narodu Polskiego gdybym wiedział że wydam ok 90E i nie bede miał jezyka polskiego nigdy bym sie nie zdecydował na kupno tej gry,mam tylko nadzieje że po oficialnej premierze sie cos zmieni a tymczasem nie gram w gre bede składał reklamacje.Sorry nie widze innego wyjscia nie znam na tyle dobrze DE,FR,EN,IT itp.jak cos bedziecie wiedzieli dajcie znac.Pozdrawiam

Wiadomość 17 z 28 (3 244 wyświetleń)

Dot.: Mass Effect Andromeda language PL

★★★★ Novice

Ten problem niestety działa w dwie strony. Ja chciałem mieć wersję angielską bo polskie teksty były dla mnie straszne a tu niespodzianka. W Polsce tylko język polski i żeby nie wiem co - nie przeskoczysz... :/

Wiadomość 18 z 28 (3 235 wyświetleń)

Dot.: Mass Effect Andromeda language PL

★★★ Pro

@Grochu1989 @turek1833 otrzymuję informację od osób, które dopisały wersję próbną gry Mass Effect Andromeda w naszym kraju(POLSKA), aby później odpalić ją w swoim obecnym miejscu zamieszkania, powiedzmy : Norwegia. Wystąpił problem z zgodnością gry. Nie można było jej uruchomić. 

 

Nie wiem jak ta sprawa ma się do pełnej wersji. 

 

Pozdrawiam,

Sebastian

Wiadomość 19 z 28 (3 228 wyświetleń)

Dot.: Mass Effect Andromeda language PL

★★★ Novice

Trzeba czekac do oficjalnej Premiery gry wtedy może dopakują wszystkie jezyki ,mam nadzieje że tak bedzie do tego czasu nawet sie do gry nie dotykam obserwuje forum.Mam nadzieje że EA wkoncu wezmie sie za TOO.

Wiadomość 20 z 28 (3 223 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem