Dot.: Mass Effect Andromeda language PL

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Mass Effect Andromeda language PL

★★★★ Novice

Zatem np korzystają z TEGO sklepu nadal jest obawa, że klucz albo wbije mi wersję PL albo nie uruchomi gry w ogóle. Czy tak? 

Wiadomość 21 z 28 (3 428 wyświetleń)

Dot.: Mass Effect Andromeda language PL

★★★ Pro

Witaj @Grochu1989 rozumiem, że chcesz grać w wersję z angielskimi napisami? 

Wiadomość 22 z 28 (3 420 wyświetleń)

Dot.: Mass Effect Andromeda language PL

[ Edytowane ]
★★★★ Apprentice

Niestety Polacy mieszkajacy za granica do ktorych grona naleze zostali potraktowani przez EA po macoszemu. Mieszkajac w USA i znajac angielski w stopniu powiedzny podstawowym (zawyzona ta moja ocena) za zadne skarby nie wydam pieniedzy na gierke RPG w ktora nie moge popykac w ojczystym jezyku. Szkoda na taka gre kasy, czasu i nerwow. Mam nadzieje ze EA pojdzie po rozum do glowy i ulatwi zycie wielu (sporo nas wszakze jest) emigrantow. Chyba ze na kasie im nie zalezy.

Wiadomość 23 z 28 (3 414 wyświetleń)

Dot.: Mass Effect Andromeda language PL

★★ Apprentice
Ja już zrezygnowałem z preordera i dałem osobistego bana dla EA. Nic więcej od nich nie kupię choćby mnie mieli żywym ogniem przypalać! Grę w wersji jaka chce mogę zdobyć na dwa sposoby jechać do innego kraju i kupić wersje pudełkową lub użyć VPS i skorzystać z Origina ale każda z tych opcji może wiązać się z banem mojego konta bo to wbrew regulaminowi by mieć kopię gry przypisaną do innego kraju niż ten w którym aktualnie przebywam! Paranoja! Albo nie paranoja... Chorobliwa chytrość na pieniądze. Bo nie daj Boże by EA straciło pół dolara... Szkoda mi tylko przy tym BioWare ale cóż...
Wiadomość 24 z 28 (3 401 wyświetleń)

Dot.: Mass Effect Andromeda language PL

★★★ Pro

@Mandrivan jakby co gracz, który kupił grę w Polsce mógł grać wczoraj w Hong Kongu Wink

 

Nie zrażaj się proszę tak bardzo do "elektroników". Przecież zawsze istnieje opcja skopiowania polskich plików i nadpisania angielskich lub na odwrót. Trzeba tylko wiedzieć jak i przy tym wyłączyć aktualizacje gier Origin. 

 

Nie złamiesz przy tym regulaminu. Grę kupiłeś w swoim regionie. 

 

Pozdrawiam,

Sebastian

Wiadomość 25 z 28 (3 368 wyświetleń)

Dot.: Mass Effect Andromeda language PL

★★ Apprentice
Gdy zamawiam pizze z podwójnym salami to oczekuje podwójnego salami a nie pizzy z ananasem i komunikatu po fakcie że tylko taka jest dostępna w moim kraju...
Wiadomość 26 z 28 (3 363 wyświetleń)

Dot.: Mass Effect Andromeda language PL

★★★ Pro

@Mandrivan gdy coś zamawiasz sprawdzasz szczegóły tego produktu. Tak? 

 

Są oczywiście wyjątki. Jeżeli kupujesz coś systematycznie nie zerkasz już na cenę itd. Tylko, że tutaj porównywać pizze do gry komputerowej, przedsięwzięcia na skalę światową przy której tworzeniu brały setki osób to troszkę niewłaściwe/niegrzeczne. 

 

Origin zawsze informuje o dostępnych językach. Jest jak jest. Mam nadzieję, że za parę lat odwiedzisz swoją ojczyznę i rozpoczniesz swoje przygody jako pionier misji Andromeda Standard smile

Wiadomość 27 z 28 (3 358 wyświetleń)

Dot.: Mass Effect Andromeda language PL

Community Manager

W związku z pytaniami dotyczącymi regionalizacji oraz wersji językowych gry Mass Effect: Andromeda @EA_Ataashi, zamieściła artykuł wyjaśniający wątpliwości z tym związane. Wszystkie pytania tyczące się tej kwestii prosimy zamieszczać pod poniższym postem:

 

http://answers.ea.com/t5/Informacje-o-grach/Dostepne-wersje-jezykowe-w-MEA-regionalizacja/m-p/593742...

Wiadomość 28 z 28 (3 346 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem