Lagi w BF1 na PS4 po zmianie routera na Horizon

autor: wenfloniks
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Lagi w BF1 na PS4 po zmianie routera na Horizon

★★★ Newbie

Proszę o pomoc!!!

 

Od dobrych kilku miesiięcy mam gigantyczny problem z grą w BF1 na PS4.

 

Wszystko zaczęło się od zmianyy routerana Horizon i w tym samym momencie zwiększenia łącza do 250 mb/s. W 90% gier ktore rozpoczynam (nie żartuję) mam OLBRZYMIE lagi. Pokroju ping=1000. Nie da się grać. Ha, nie da się RUSZYĆ... Myślałem że to chwilowe, po drodze była aktualizacja BF1 do tego aktualizacja softwaru PS4- myślę, będzie dobrze. Nie było. Problem cały czas istnieje. Nie ma dnia żebym nie przysiadł do BF1, ale teraz na ekranie logowania musze zaciskać kciuki, żeby było dobrze... To jest jakies absurdalne...

 

Skontaktowalem się z UPC, zrobili testy, przysłali nawet technika, który sprawdził wszystko (u mnie i w tej skrzyneczce w piwnicy) i wszystko jest OK. Jak ja robie jakieś testy- krystalicznie czysty sygnał, mocny jak cholera... Wszedłem na waszą strone- piszecie ze trzeba przekierować porty- zrobiłem to. i *. nic się nie zmieniło.. Jestem połączony kablem z internetem 250 mb/s i NIE MOGE GRAĆ ONLINE. Absurd. Aha, zapomniałem zaznaczyć- Overwatch, Titanfall 2, Elder Scrolls Online- fruwa jak marzenie. 

 

Podsumowując, nie  wierzę w to że problem leży po mojej stronie bo działa wszystko inne oprocz battlefield 1 (ulubiona gra nomen omen). więc BŁAGAM- nie odsyłacie mnie do UPC, bo po ich stronie jest wszystko cacy.

 

Proszę o pomoc- nie jestem informatykiem, jestem totalnym laikiem w tych sprawach (wszystko robie krok po kroku z przeróżnych poradników), więc będę wdzięczny za również w miarę możliwości laicką odpowiedź- co mogę zrobić? Co moge przesłać/przetestować żeby pomoć wam pomoc mi? Naprawdę mi zależy, pisanie tu było ostatecznością, bo już zrobiłem wszystko co mogłem... Frown(( Czy wystarczy żebym przesłał numer IP PS4 żebyście sprawdzili jak wygląda połączenie miedzy nami? (tak to sobie wyobrażaam :D).... \

 

Będę niezmiernie wdzięczny za pomoc w rozwiązaniu tego problemu... Naprawdę chciałbym pograć bez problemów w najlepszą strzelankęostatnich lat... Standard smile

 

Pozdrawiam!

Wiadomość 1 z 2 (434 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Lagi w BF1 na PS4 po zmianie routera na Horizon

★★★★★ Newbie
Witam

Powiem tak jeśli to prawda to wszystko co napisałeś to jeszcze jednej rzeczy nie zrobiłeś, Zainstaluj BF1 od nowa i powinno działać. Ja raz tak miałem w jednej z gier że internet mi śmiga ale ping 1000. Jak zainstalowałem ponownie gre to wszystko pięknie zaczeło działać Standard smile
Wiadomość 2 z 2 (395 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem