Instalacja możliwa tylko w języku angielskim

autor: iwonabociek
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Instalacja możliwa tylko w języku angielskim

★★★ Newbie

Witam. Niedawno zakupiłam grę The Sims 4, przy instalacji pojawiła mi się opcja wyboru języka w grze. Niestety nie miałam możliwości wyboru polskiego języka, jedynie angielski. Czy jest możliwość to jakoś zmienić? Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 6 (1 953 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Instalacja możliwa tylko w języku angielskim

Community Manager (retired)

Witaj @iwonabociek

 

Jeśli przy instalacji nie pojawiła się opcja wyboru języka polskiego w grze, to obawiam się, że nabyłaś wersję, która tego języka nie zawiera.

 

W przypadku, gdy dokonałaś zakupu poprzez platformę Origin, nie przebywając na terenie Polski, to do Twojego konta została przypisana wersja gry przeznaczona na dany rynek, np. brytyjski. W opisie produktu w zakładce "W skrócie" zawsze znajduje się informacja o obsługiwanych w grze językach, która dostosowuje się do miejsca z którego zalogowałaś się na swoje konto EA.

 

Jeśli zakupiłaś wersję pudełkową, informacja o dostępnych językach zawsze znajduje się na rewersie opakowania.

 

Obawiam się jednak, że nie będziemy w stanie pomóc w dodaniu języka polskiego do Twojej wersji gry. Na ten moment nasi doradcy nie posiadają takiej możliwości Frown

 

Pozdrawiam!

 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 6 (2 052 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Instalacja możliwa tylko w języku angielskim

Community Manager (retired)

Witaj @iwonabociek

 

Jeśli przy instalacji nie pojawiła się opcja wyboru języka polskiego w grze, to obawiam się, że nabyłaś wersję, która tego języka nie zawiera.

 

W przypadku, gdy dokonałaś zakupu poprzez platformę Origin, nie przebywając na terenie Polski, to do Twojego konta została przypisana wersja gry przeznaczona na dany rynek, np. brytyjski. W opisie produktu w zakładce "W skrócie" zawsze znajduje się informacja o obsługiwanych w grze językach, która dostosowuje się do miejsca z którego zalogowałaś się na swoje konto EA.

 

Jeśli zakupiłaś wersję pudełkową, informacja o dostępnych językach zawsze znajduje się na rewersie opakowania.

 

Obawiam się jednak, że nie będziemy w stanie pomóc w dodaniu języka polskiego do Twojej wersji gry. Na ten moment nasi doradcy nie posiadają takiej możliwości Frown

 

Pozdrawiam!

 

Wiadomość 2 z 6 (2 053 wyświetleń)

Dot.: Instalacja możliwa tylko w języku angielskim

★ Apprentice

Witam mam ten sam problem zakupilem ta gre w Wielkiej Brytani (Origin) I nie mam mozliwosci zmiany jezyka, czy cos sie zmieni jezeli zakupie aktualizacje cyfrowej edycji specjalnej? Tam w informacjach jest podane ze ta gra jest dostepna w innych jezykach.

 

 

 

Wiadomość 3 z 6 (1 932 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Instalacja możliwa tylko w języku angielskim

★ Novice

a wytlumaczcie mi dlaczego do edycjii cyfrowej nie da sie dodac jezyka pl? czy tak ciezko wydac poprostu patch do pobrania do doinstaloania z jezykiem pl? gracze niejednokrotnie wstawiaja zwykle pliki jezykowe ze swoich wersjii i mozna je podmieniac jesli nie sa to gry internetowe. nawet w systemach operacyjnych oryginalnych po angielski jest mozliwosc pobrania

Language packs  co zmienia caly jezyk systemowy a wy niepotraficie takiego czegos dodac do zwyklej gry? czy poprostu w taki sposob naciagacie kietow na kupowanie po raz kolejny waszego produktu by byl w jezyku pl. jest to dla mnie bardzo dziwne i niesprawiedliwe ze piraci moga sobie swobodnie modyfikowac i podmieniac jezyki w grze a posiadajac oryginalna wersje mam z gry wymuszony jezyk bez mozliwosci jego zmiany jak dla mnie jest to poprostu zwykle wyudzenie i oszustwo

Wiadomość 4 z 6 (1 907 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Instalacja możliwa tylko w języku angielskim

Community Manager (retired)

Witaj @Sanetia1990

 

Obawiam się, że dodatnie łatki językowej do jednej gry na platformie dystrybucji cyfrowej z wieloma produktami, to trochę bardziej skomplikowana sprawa niż wypuszczenie aktualizacji językowych do całego systemu operacyjnego, którym zarządza Microsoft Oops

 

System taki nazwany jest regionalizacją i na chwilę obecną wielu producentów gier, korzysta z niego w większym lub mniejszym stopniu na swoich platformach z różnych przyczyn - najczęściej prawnych.

 

Polecam zapoznać się z tym wątkiem, gdzie ogólnie wytłumaczyłam działanie tego systemu na przykładzie gry ME Andromeda.

 

Zdaję sobie sprawę, że nie jest to przystępne rozwiązanie, szczególnie dla Polaków mieszkających poza granicami naszego kraju, jednak na chwilę obecną są to zasady, których musimy się trzymać.

 

Pozdrawiam!

Wiadomość 5 z 6 (1 880 wyświetleń)

Dot.: Instalacja możliwa tylko w języku angielskim

★ Novice
ja rozumiem sprawy kosztow jednak powinna by. opcja wyboru dowolnego jezyka badz mozliwosc pobrania jakiegos patcha ktory zmienia jezyk tak ciezko jest go udostepnic?? dlaczego takie prawo nie o ejmuje w takim razie systemu operacyjnego?? kupilem w uk laptopa mial oryginalny jezyk angielski jednak jest mozliwosc pobrania jezyka pl i zmiany bez lamania prawa ?? rozumiem i zgodze sie z wersjami pudelkowymi jednak cyfrowe edycje powinny miec mozliwosc wyboru jezyka pl ciezko taka opcje dodac by muc wybrac jezyk dowolny gry??
Wiadomość 6 z 6 (1 873 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem