Dot.: [Info] Lagi/opóźnienia/wysoki ping po aktualizacji W Imię Cara? Zajrzyj!

autor: elexineks1
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: [Info] Lagi/opóźnienia/wysoki ping po aktualizacji W Imię Cara? Zajrzyj!

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

Aktualizacja 04/10

 

W dniu wczorajszym odbyła się sesja na serwerach CTE (wszystkie platformy), testująca rozwiązanie lagów/opóźnień:

 

23123545134.PNG

 

Z wyników ankiety, wielu graczy testujących "fixa" stwierdziło. iż problem dla nich został rozwiązany. W dniu dzisiejszym jednak odbędzie się kolejna sesja na serwerach CTE (głównie na konsolach), celem dokończenia testów. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, patch/łatka powinna pojawić się dla wszystkich graczy (na wszystkich platformach) za mniej więcej 2 tygodnie! :ealight_bulk:

 

 


 

Wraz z aktualizacją wydaną dnia 11.12.2017, została zaimplementowana finalna poprawka usuwająca problemy z opóźnieniami/lagami. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia dotyczące tego problemu :eahigh_file:

Wiadomość 21 z 26 (1 789 wyświetleń)

Dot.: [Info] Lagi/opóźnienia/wysoki ping po aktualizacji W Imię Cara? Zajrzyj!

★ Novice

Czy łatka weszła już w życie?

Wiadomość 22 z 26 (911 wyświetleń)

Dot.: [Info] Lagi/opóźnienia/wysoki ping po aktualizacji W Imię Cara? Zajrzyj!

★★★ Novice

Dzisiaj czyli dnia 30.11.2017 zainstalowałem znowu grę Battlefield 1, jak się okazało niepotrzebnie. Problem jak był tak jest, i z tego co czytałem na forach nikomu się nie poprawiło, a wręcz więcej osób ma problem. 

tak więc odpowiadam na pytanie powyżej, nie żadna łatka naprawiająca problem skaczącego pingu nie weszła w życie. 
Każdy serwer ma na zielono ping 30-40 a po wejściu do gry skacze on okazjonalnie do 200+ 

Miło będę wspominać te 200h grania w normalnych warunkach przy pingu równym 30. Szkoda, że to koniec przygody z tą grą. DICE znane jest z "szybkiego" naprawiania swoich gier

Wiadomość 23 z 26 (846 wyświetleń)

Dot.: [Info] Lagi/opóźnienia/wysoki ping po aktualizacji W Imię Cara? Zajrzyj!

★ Novice

Problem wraca. EA ogłasza, że łatka zrobiona i wprowadzona, ale problemy nagle znowu się pojawiły. Ping nawet, jak jest niski (w okolicach 30-40 ms), to pojawiają się ikonki informujące o przeciążeniu serwera, gubieniu pakietów czy skokach pingu. Nawet przy niskim pingu (30-40 ms) postać jest "cofana", są problemy z przejściem przez drzwi czy przeskoczeniem murka. Też tak macie?

Wiadomość 24 z 26 (719 wyświetleń)

Dot.: [Info] Lagi/opóźnienia/wysoki ping po aktualizacji W Imię Cara? Zajrzyj!

★★★ Novice

Dzień dobry. Od premiery BF1 mam za sobą przegrane już ponad 371 godzin czystej gry w trybie muliplayer. W grę grało się płynnie na samym początku ale wraz z dodawanymi dodatkami i przybywającą liczbą graczy było coraz gorzej. Na dzień dzisiejszy muszę stwierdzić, że niestety ale gra jest niegrywalna. Mam identyczne objawy co ty. Czasami się zastawiam dlaczego jeszcze gram w BF1. Wyrywam resztki włosów z głowy i się denerwuję ale gram. Jak długo to będzie trwało nie mam pojęcia ale moja cierpliwość chyba się powoli kończy. Łączę pozdrowienia BossAmper_PL

Wiadomość 25 z 26 (716 wyświetleń)

Dot.: [Info] Lagi/opóźnienia/wysoki ping po aktualizacji W Imię Cara? Zajrzyj!

★★ Novice

Mam to samo jak powyżej od jakiegoś czasu ping skacze jak chce gubione są pakiety gram na ps4 pro tak samo jest w bf4 i bf1 sprawdzę jeszcze batelfronta ale tam i bez tego nieda sie gracStandard smile jak tak dalej będzie to zaczne grac w CODa

Wiadomość 26 z 26 (677 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem