[INFO] Twoje konto FUT zablokowane z powodu pytania awaryjnego? Zajrzyj

autor: EA_Odix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

[INFO] Twoje konto FUT zablokowane z powodu pytania awaryjnego? Zajrzyj

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

Capture234234.PNG

 Captur3553e.PNG

 

Zablokowałeś konto FUT poprzez błędne wpisanie odpowiedzi na pytanie awaryjne?   

 

Nawet mi to się zdarzyło nie raz Wink dlatego przygotowaliśmy dla Was ten krótki poradnik Soccer ball

 


 

Co to jest pytanie awaryjne w FUT? 

 

  • Aby zwiększyć bezpieczeństwo konta Twojej drużyny FUT musisz wybrać pytanie oraz podać odpowiedz przy pierwszym uruchomieniu trybu Ultimate Team na zaufanym urządzeniu.

Co to jest zaufane urządzenie? 

 

  • Jest to pierwsze urządzenie na którym wybierasz pytanie awaryjne czyli Twoja konsola bądź komputer.

 

Co zrobić jak nie pamiętam odpowiedzi na pytanie awaryjne i zablokowałem dostęp do trybu FUT!

 

  • Jeśli zapomnisz odpowiedź na pytanie pomocnicze lub stracisz dostęp do FUT na konsoli/PC albo w aplikacji sieciowej (WEB APP) lub w APP Companion skorzystaj z możliwości zresetowania pytania:
  1. Zaloguj się na zaufanym urządzeniu i uruchom grę FIFA XX.  
  2. Włącz tryb Ultimate Team, aby wyświetlić pytanie pomocnicze.

 

Co zrobić jak nie mam dostępu do swojego zaufanego urządzenia?

 

  • W tej sytuacji musisz się skontaktować z naszym działem Pomocy EA - Jak to zrobić znajdziesz TUTAJ

 

Po więcej informacji zajrzyjcie do naszych oficjalnych artykułów o pytaniu awaryjnym oraz bezpieczeństwie swojego konta FUT:

 

 

Wiadomość 1 z 1 (24 338 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA