Dot.: Gra działa tylko w oknie

autor: Kondaru
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Gra działa tylko w oknie

[ Edytowane ]
★ Novice

Witam

Gra działa mi tylko w oknie. Na pełnym ekranie obraz miga na niebiesko.

Starowniki do karty graficznej zainstalowane najnowsze.

Jakieś porady?

Dzięki

Wiadomość 1 z 5 (2 346 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra działa tylko w oknie

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@Symex2204 Witaj!

 

Zazwyczaj przekłamania graficzne w postaci Czerwonych/Zielonych/Niebieskich oznaczają problemy po stronie sterownika, dlatego spróbuj:

 

  • Czystej instalacji sterownika graficznego:

AMD

 

NVIDIA

 

 

  • Reset ustawień graficznych:
Spoiler
 

USZKODZONE PLIKI ZAPISU/USTAWIEŃ  wyłącz zapisy w chmurze (Origin > Ustawienia aplikacji > Instalacje i zapisane stany gry > Zapisane stany gry WYŁĄCZ) następnie zmień nazwę folderu Mass Effect Andromeda na np. Mass Effect Andromeda kopia, katalog ten znajduje się w bibliotece Dokumenty (%USERPROFILE%\Dokumenty\Bioware lub %USERPROFILE%\Moje dokumenty\Bioware) >  Po czym uruchom grę bez zmieniania ustawień!

 

Uwaga: zapisy gry mogą zostać usunięte! 

 


 

Odwiedź również nasz oficjalny artykuł na forum.  Dodatkowo kilka pomocnych kroków znajdziesz w innym wątku - TUTAJ

 

Jeśli kroki nie pomogą podeślij proszę zrzut ekranu jak to wygląda oraz DXDIAG.

 

Powodzenia pionierze. :eahigh_file:

Wiadomość 2 z 5 (2 339 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra działa tylko w oknie

★ Novice

czysta instalacja nie pomogła

Załączam plik dxdiag

Wiadomość 3 z 5 (2 319 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra działa tylko w oknie

★ Apprentice

@Symex2204 A spróbuj przy uruchomionej grze wejść w ustawienia gry i zmienić z pełnego ekranu na okno i zatwierdzić. A następnie zmienić z okna na pełny ekran.

Ja tak mam czasami jak muszę coś innego zrobić na komputerze a nie chce wyłączać gry i minimalizuje ją, to po powrocie mam w oknie ale jak zmienię w ustawieniach to znowu mam normalnie. 

Wiadomość 4 z 5 (2 253 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra działa tylko w oknie

★★★★★ Guide

Jak zminimalizujesz i po powrocie tryb zmieni Ci się na okno (po patchu tak się niestety dzieje), to żeby wrócić do pełnego ekranu wystarczy nacisnąć Alt+Enter. Dzięki temu nie musisz grzebać w opcjach.   :-)

Wiadomość 5 z 5 (2 248 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem