Dot.: Gra działa dobrze w oknie ale miga na pełnym ekranie

autor: tom356904
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Gra działa dobrze w oknie ale miga na pełnym ekranie

★★ Novice

Witam, 

mam problem ponieważ po pobraniu Andromedy włącza się ona tylko w trybie okna, gdy wcisnę ALT+Enter to gra włącza się na całym ekranie ale miga i nie widać gry tylko co jakiś czas kursor, robiłem reainstall sterowników, reainstall gry, pobierałem starsze sterowniki (tak było napisane w pomocy do mojego problemu) i nic nie pomogło. Co może jeszcze pomóc? Kiedy będzie jakaś łatka naprawiająca ten błąd? 

Wiadomość 1 z 13 (20 475 wyświetleń)

Dot.: Gra działa dobrze w oknie ale miga na pełnym ekranie

Community Manager (retired)

Cześć @tom356904

 

Czy mogłabym wiedzieć z jakiej karty graficznej korzystasz?

Wiadomość 2 z 13 (20 437 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra działa dobrze w oknie ale miga na pełnym ekranie

★★ Novice

Korzystam z GTX-a 1060 6GB

Wiadomość 3 z 13 (20 430 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra działa dobrze w oknie ale miga na pełnym ekranie

Community Manager (retired)

Dzięki za szybką odpowiedź Wink 

 

Spróbujemy pozmieniać ustawienia obrazu, aby zwiększyć jego wydajność. W pierwszej kolejności sprawdź czy w Panelu Sterowania NVidia czy używasz opcji antyaliasingu TAA lub też FXAA - bardziej optymalne jest używanie FXAA.

 

Jeśli to nie pomoże spróbuj całkiem wyłączyć antyaliasing:

  • Kliknij prawym przyciskiem myszy na pulpit
  • Wybierz Panel Sterowania NVidia
  • Wybierz Wyreguluj ustawienia obrazu, korzystając z podglądu
  • Zaznacz Użyj Zaawansowanych Ustawień Obrazu 3D i kliknij Przejdź do ustawień
  • W oknie Zarządzanie ustawieniami 3D i zakładce Ustawienia globalne wyłącz wszystkie funkcję powiązane z wygładzeniem krawędzi i zaakceptuj zmiany.

Daj znać czy to poprawi sytuację. Przyznam, że dostaliśmy kilka zgłoszeń od właścicieli kart NVidia z podobnym problemem, w niektórych przypadkach te kroki pomogły, ale cała sytuacja i tak została już opisana w raporcie wysłanym do Bioware.

Wiadomość 4 z 13 (20 425 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra działa dobrze w oknie ale miga na pełnym ekranie

★★★ Newbie

Ja mam kartę graficzną MSI GTX 960 4gb i mam ten sam problem po wyłączeniu wygładzania krawędzi problem pozostał , mogę grać tylko w oknie przyznam że nie jest to komfortowe . Ten problem występuje u mnie tylko w tej grze i nastąpiło to po którejś aktualizacji windowsa 10 .

Wiadomość 5 z 13 (20 414 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra działa dobrze w oknie ale miga na pełnym ekranie

★★ Novice

Ja właśnie zastosowałem wasze rozwiązanie ale niestety nie pomogło, nie lubię grać w oknie ale jakoś narazie będę musiał chyba przeżyć, a wiadomo czy i kiedy BioWare to naprawi?

Wiadomość 6 z 13 (20 406 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra działa dobrze w oknie ale miga na pełnym ekranie

Community Manager (retired)

@Dragolmit - Na anglojęzycznym forum znajduje się temat, w którym opisano problemy z MEA po aktualizacji Windows 10. Nie jestem pewna czy w Twoim przypadku również okaże się to pomocne, ale warto spróbować zainstalować pakiet Media Feature Pack z oficjalnej strony Microsoftu. Również, jeśli na Twoim komputerze znajduje się aktualizacja o nazwie Creator's Update, spróbuj wrócić do wcześniejszej wersji systemu Windows, używając opcji odzyskiwania.

 

@tom356904 - Bioware zostało już poinformowane o tym, że niektórzy gracze nie mogą uruchomić gry w trybie pełnoekranowym. Nie mam niestety żadnej konkretnej daty, kiedy sprawa zostanie zaadresowana przez studio Frown Temat ten jednak został poruszony na anglojęzycznej części forum, na przykład w TYM WĄTKU. Polecam go przejrzeć - może jedno z zaproponowanych tam rozwiązań okaże się dla Ciebie pomocne Standard smile 

Wiadomość 7 z 13 (20 395 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra działa dobrze w oknie ale miga na pełnym ekranie

★★ Novice

A teraz jak próbowałem grać to nawet w trybie okna pojawia się ten bład, niestety

Wiadomość 8 z 13 (20 379 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra działa dobrze w oknie ale miga na pełnym ekranie

★★★ Novice

Witam,miałem podobny problem, musiałem grać tylko w małym ekranie. A teraz dlat odmiany już nawet w małym ekranie nie mogę zagrać gdyż jest błąd directx

Wiadomość 9 z 13 (19 948 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra działa dobrze w oknie ale miga na pełnym ekranie

★★ Novice

Mam dokładnie taki sam problem.

Wiadomość 10 z 13 (19 931 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem