Dot.: Gra Fifa 17 nie uruchamia się

autor: xMimiis
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Gra Fifa 17 nie uruchamia się

★★ Novice

Witam, mam problem z grą Fifa 17 mianowicie po kliknięciu przycisku "graj" w starterze gry kręci się kółeczko przy myszce, po chwili znika, ale gra znajduje się w menadżerze zadań . Gra od momentu kupna zawsze działała. Próbowałem naprawić grę poprzez origin, reinstalowałem ją, formatowałem komputer, ale nic nie pomaga. Proszę o szybką pomoc. Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 7 (1 507 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Gra Fifa 17 nie uruchamia się

Hmm no dobrze to idziemy dalej.

Wypróbuj także wykonać czysty rozruch systemu, który powinien pomóc Ci w zlokalizowaniu Twojego problemu.

Więcej o czystym rozruchu może przeczytać TUTAJ oraz TUTAJ.

 

Dodatkowo zajrzyj do poniższego tematu, być może znajdziesz tam rozwiązanie swojego problemu.

http://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/Fifa-17-nie-wlacza-sie/m-p/5916917#U5916917

Zobacz w watku

Wiadomość 6 z 7 (1 821 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Gra Fifa 17 nie uruchamia się

Hej.

Oto kilka kroków, które mogą rozwiązać Twój problem:

1. Odinstaluj program Origin 

2. Wyczyść jego pliki pamięci podręcznej 

3. Pobierz i uruchom plik instalacyjny jako administrator (oraz dopasuj ustawienia kontroli konta użytkownika) 

 

Dopasowywanie ustawień kontroli użytkownika:

- Całkowicie zamknij program Origin oraz grę (tak aby w menedżerze zadań nie był widoczny żaden proces związany z grą lub programem Origin)
- W polu wyszukiwania wpisz "Kontrola konta"
- Wybierz z listy "Zmień ustawienia kontroli konta użytkownika" i przesuń suwak na samą górę.
- Zatwierdź zmiany
- Kliknij prawym przyciskiem myszy (PPM) na skrót od programu Origin na pulpicie, wybierz Właściwości i Otwórz lokalizację pliku
- Kliknij PPM na zaznaczonym pliku i wybierz Uruchom jako administrator
- Jeżeli pojawi się komunikat o wprowadzaniu zmian na dysku - koniecznie go zaakceptuj
- Tą samą czynność powtórz ze skrótem od gry
- Jeżeli gra uruchomi się, przywróć ustawienia kontroli konta użytkownika do poprzedniej wartości (punkty 1-4)

 

Jeśli powyższe rozwiązanie nie pomoże spróbuj także wyłączyć zapis gry w chmurze (możesz to zrobić po otwarciu zakładki Właściwości gry) oraz zaktualizować pliki programu c++

Wiadomość 2 z 7 (1 501 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra Fifa 17 nie uruchamia się

★★ Novice

Witam, niestety te pomysły nie pomogły więc dalej czekam na rozwiązanie mojego problemu. 

Wiadomość 3 z 7 (1 495 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra Fifa 17 nie uruchamia się

Napisz mi jeszcze pełną specyfikację swojego sprzętu wraz z systemem oraz zainstalowanym antywirusem.

 

Spróbuj także:

  • Zaktualizować do najnowszej wersji sterowniki graficzne.
  • Dodać grę do wyjątków w swoim antywirusie oraz zaporze.
  • Uruchomić grę jako administrator.

Jeśli to nie pomoże myślę, że warto także spróbować bezpośredniego kontaktu z doradcą EA.

Wiadomość 4 z 7 (1 488 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra Fifa 17 nie uruchamia się

★★ Novice

Płyta główna: Gigabyte H170M-D3H DDR3

Procesor: Intel Pentium G4400

Pamięć ram: 8g DDR3 niestety nie znam firmy/modelu

Karta graficzna: GTS 450

 

+Próbowałem twoich kolejny rad ale dalej nic.

Wiadomość 5 z 7 (1 480 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra Fifa 17 nie uruchamia się

Hmm no dobrze to idziemy dalej.

Wypróbuj także wykonać czysty rozruch systemu, który powinien pomóc Ci w zlokalizowaniu Twojego problemu.

Więcej o czystym rozruchu może przeczytać TUTAJ oraz TUTAJ.

 

Dodatkowo zajrzyj do poniższego tematu, być może znajdziesz tam rozwiązanie swojego problemu.

http://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/Fifa-17-nie-wlacza-sie/m-p/5916917#U5916917

Wiadomość 6 z 7 (1 822 wyświetleń)

Dot.: Gra Fifa 17 nie uruchamia się

★★ Novice

Przypadkowo kliknąłem na problem rozwiązany, więc za to przepraszam. Niestety problem dalej występuje.

   

Wiadomość 7 z 7 (1 457 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA