GRBA

autor: tomaszp73
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

★★ Newbie

ZGŁASZAM GO OD KILKU LAT !!!!!!!!!!!!!!!!!"
gRA BATTLEFIELD 4 NI EURUCHAMIA SIĘ OD MIEJSCA W KTÓRYM ZAKOŃCZYŁEM !!!!!!!!!!

rUSZA OD POCZĄTKU
sKANDAL
NIE POMAGACIE PAŃSTWO NIE MIAŁEM ODPOWIEDZI NA POPRZEDNIE ZGŁOSZENIA
JUZ NIGDY NIE KUPIĘ WASZYCH GIER
KOSZMAR!!!!!!!

CZY W KOŃCU KTOŚ SIĘ TYM ZAINTERESUJE
TAKICH JAK JA JEST WIELE WPL

Wiadomość 1 z 2 (246 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Community Manager

Hej @tomaszp73

 

Rozumiem jak bardzo frustrujący dla Ciebie jest ten problem, postaram się pomóc Ci tak aby rozwiązać go raz na zawsze.

 

Jeżeli grasz na komputerze to pliki zapisu gry zapisywane są lokalnie na komputerze w folderze Battlefield 4, który z kolei znajduje się w Dokumentach. Upewnij się rownież, że dla gry Battlefield 4, masz włączony zapis danych w chmurze (w Origin - Moja biblioteka gier - PPM na okładce gry Battlefield 4 - Właściwości gry - Użycie zapisywania w chmurze). 

 

Dodatkowo upewnij się że gra uruchamiana jest przez Ciebie z uprawnieniami administratora, oraz czy gra jak i program Origin nie jest blokowany przez kontrolę konta użytkownika, czy też inny program na Twoim komputerze. 

 

W przypadku konsol, problem może być związany z błędami dysku konsoli. W takim wypadku po wykonaniu kopii zapasowej danych na konsoli, sprowadź ją do ustawień fabrycznych po czym na nowo zainstaluj grę. 

Wiadomość 2 z 2 (220 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem